gebe
  1. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

Film önerisi

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MAGENTA tarafından paylaşıldı.

duygusal film önerileri Merhaba melekler benim de çorbada bi tuzum olsun dedim ve izlediğim filmleri size tavsiye edip biraz bilgilendirmek istedim.Dün ÇILGIN BİR GECE filmini izledim ve çok beğendim.Duygusal komedi sevenlerin hoşlanabileceği bir film.Konusu da zevkli.Monotonluktan sıkılan foster çiftinin monotonluktan kurtulmak için bir gece geçirmek istemeleriyle başlayan olaylar zinciri.Bir anda kendilerini hiç beklemeikleri olayların içinde buluyorlar.Ve istemeden de olsa çözmek zorunda oldukları bir sorunla karşı karşıya geliyorlar. Komedi tadında güzel bir film

Film önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Film..

Film..

Filmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder.Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.Rüyada film görmek yasamakla yorumlanir. Rüyasinda bir sinemada bir film seyretmekte oldugunu görmek, hiç beklemedigi bir sürpriz ile karsilasacagina; seyrettigi filmde ken-disinin de...
  2. Güzellik önerisi !!!!

Güzellik önerisi !!!!

-Sürdüğünüz ojenin daha çabuk kuruması için tırnaklarınızı çok soğuk suya tutun.. -Rimeliniz kuruduysa bir bardak kaynar sıcak suyun içinde bekletin,en azından o anlık işinizi görecektir.. -Rujunuzun tüpteki renginin aynısını dudakta da görmek istiyorsanız sürmeden önce dudağınıza fondöten sürün.. -Kurumuş dudaklar için bir çay kaşığı bal ile bir çay kaşığı şekeri karıştırıp dudaklarınızı...
  3. telefon önerisi

telefon önerisi

telefonum artık daynamıyor bana bozuldu zaten eskimişti de yeni bir telefon almak istiyorum arkadaşalr dokunmatiği olan facebook ve twittera girebilne internet çekim gücü yüksek olan bu tarz telefon kullanıpta önerisi olan arkadaşalr varsa ayrdımcı olurlarsa sevinirim..
  4. film önerisi..

film önerisi..

romantik-dram alanında beni ağlatabilecek enfes duygusal bri film izlemek istyorum konusu olarak platonik aşklar olursa daha iyi olur benim için ama yine de onun harinizde izleyipte çok duygulandığınız bir film varsa önerilerinizi bekliyorum kızlar :)

Sayfayı Paylaş