gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Film ve dizilerle moda

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Temmuz 2008
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Film ve dizilerle moda

teşekkürler :)

Film ve dizilerle moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizi Karekterlerinin Giydikleri Moda Oluyor

Dizi Karekterlerinin Giydikleri Moda Oluyor

hasretin giydiği elbiseler muhteşem yüzyıl karakterlerini giydir muhteşem yüzyıl oyuncularını giydir Türk izleyicisi dizileri sadece izlemekle kalmıyor...Aynı zamanda dizi karekterlerinin giydiği kıyafetleri, taktıkları aksesuarları moda yapıyor.. Dizi tutkunları sadece yayın saatinde ekrana kilitli kalmakla yetinmiyor... Dizi karakterlerinin taktığı aksesuarların, giydiği elbiseler ile...
  2. Dizi ve Film müzikleri flüt notaları istiyorum sizden

Dizi ve Film müzikleri flüt notaları istiyorum sizden

Merhaba kızlar sizden Dizi ve Film müzikleri flüt notaları istiyorum eski dizilerde olabilir mesela biten ve benim de çok severek izlediğim elveda Rumeli dizisinin müziği gibi:) Bu arada birden çok nota istiyorum:)
  3. Sevilen Dizilerin ve Filmlerin Müziklerinin Flüt Notaları

Sevilen Dizilerin ve Filmlerin Müziklerinin Flüt Notaları

dizi ve film müzikleri flüt notaları dizi ve film müzikleri Sevgili melekler, özellikle dizi filmler hayatımızda büyük ve önemli bir yer teşkil ediyor. Neredeyse onlarla yatıp onlarla kalkıyoruz :) Bu derece reyting alan programlar için de yapımcılar gece gündüz çalışıyorlar. Oyuncularından çekim yerlerine, müzklerine kadar titizlikle çalışıyorlar. Kulağımızda yer eden müzikler ise bazen...
  4. İsmi Yayın Günü ve Yayın Saati Değişen Dizi Film

İsmi Yayın Günü ve Yayın Saati Değişen Dizi Film

Bu konu; ismi yayın günü ve saatı değişen dizi film hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni sezonun başlamasıyla birlikte bir türlü düzene giremeyen kanallar, yayın gün ve saatlerinde strateji icabı bazı değişikliklere gidebiliyorlar. Ancak şimdi bahsedeceğimiz dizinin sadece yayın günü ve saati değil ismi de değişti. Esir Şehrin Gözyaşları dizisini artık Bir Ferhat ile Şiirn...
  5. "Kolpaçino" Dizi Film Oluyor!

"Kolpaçino" Dizi Film Oluyor!

kolpaçino dizisi, kolpaçino filmi, kolpaçino şafak sezer Sevgili melekler, 2009 yılında ilk kez yayınlandığı sinemalarda hayli büyük başarı sağlayan Şafak Sezer'in "Kolpaçino" serisi dizi film oluyor! Süreç Film'in yapımcılığını üstleneceği Kolpaçino ve Kolpaçino Bomba adlı filmlerin devamı olarak çekilecek dizi için senaryo çalışmaları şu an yoğun bir şekilde devam ediyor. Dizinin...

Sayfayı Paylaş