gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Film..

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Filmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder.Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.Rüyada film görmek yasamakla yorumlanir. Rüyasinda bir sinemada bir film seyretmekte oldugunu görmek, hiç beklemedigi bir sürpriz ile karsilasacagina; seyrettigi filmde ken-disinin de rol aldigini görmek, ev halki ile bir hususta tartisacagina; sinemanin birden bire aydinlandigini ve perdenin yandigini görmek, yakin bir tanidiginin ani bir kaza geçirecegine delalet eder. Bir sinema kapisindaki resim ve afislere baktigini görmek, yapmak istedigi bir is için tereddüt geçirdigine; sinemaya bilet alarak girdigini görmek, yeni basladigi veya baslayacagi bir isi basaracagina delalet eder.

Film.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haftanın Filmleri

Haftanın Filmleri

DAVETSİZ GELEN 2 Orijinal adı : NO MAN’S LAND: THE RISE OF REEKER Yönetmen : Dave Payne Oyuncular : Michael Muhney, Mircea Monroe, Valerie Cruz, Wilmer Calderon, Desmond Askew, Robert Pine, Stephen Martines, Ron Roggé, Alejandro Patino, Katie Lowes, Shelly Desai, Lyne Odums, Michael Robert Brandon MUTANT GÜNLÜKLERİ Orijinal adı : THE MUTANT CHRONICLES Yönetmen :...
  2. Film incelemeleri

Film incelemeleri

Aşkın gururla imtihanı Pride And Prejudice (2005) Delicesine yağan yağmur altında Mr. Darcy'nin aşkını itiraf ettiği ve karşılık beklediği sahne gördüğüm ve unutamadığım romantik sahnelerin başında gelir.Lizzie'nin bütün kızgınlığına, içinde duyduğu içten içe büyüyen nefretine rağmen Mr. Darcy'in yüzüne bakışını, aşkın çekimine karşı koymaya çalışmasına rağmen Mr. Darcy'nin tek bir...
  3. Filmlerden inciler

Filmlerden inciler

TÜRK SİNEMASI REPLİKLERİ -Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da. -Annecigim, ben bu amcayi cok sevdim. Ona baba diyebilirmiyim? -Bana annemi tekrar anlatir misin babacigim? Senin annen bir melekti yavrum. -Neden agliyorsun annecigim? -Hayir yavrum aglamiyorum. Gozume toz kacti. -Benim de senin yaslarinda bir oglum vardi evladim. -Seni sevmiyorum, seninle oyun oynadim, bunu anlamadin mi...
  4. filmlerden çeviriler

filmlerden çeviriler

Türkçe seslendirilmiş yabancı filimleri göstermeyen televizyon kanalımız yok Allaha şükür! Buna itirazım yok da biliyorsunuz, bu filimler sayesinde yeni bir Türkçe türedi: "Tercüme Türkçesi!.." İşte, Tercüme Türkçesinde en sık geçen sözcüklerden bazıları. İşte size bir güldeste: - Kahretsin George!.. - Yapma Rita!.. - Ah çok etkilendim.. - Bu işler nasıldır bilirsin ahbap! - Yapma...
  5. rahim film

rahim film

ben dilek rahim filimi cekilcek bu ay ama cok korkuyorum neyapcam bilmiyorum

Sayfayı Paylaş