gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Filmdeki kaza gerçek çıktı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy kaza mı yaptı çağatay ulusoy trafik kazası kaza cagatay kazası Bu haberi nasıl atlamışız biz hemde önemli...
    Show TV'de beşinci bölümü yayınlanan Med yapım imzalı 'Adını Feriha Koydum' adlı dizinin ikinci bölümünde izlenen kaza sahnesinin gerçek olduğu ortaya çıktı.

'Adını Feriha Koydum' dizisinde yer alan trafik kazası sahnesi kurgu değilmiş

Habertürk haberine göre, 'Adını Feriha Koydum' dizisinde oyuncu Melih Selçuk’un yaptığı trafik kazasının kurgu değil gerçek olduğu ortaya çıktı.
    Senaryo gereği kaza yapması gereken Selçuk, buzlanan yolda frene basınca çöp kamyonuna çarptı. Kaza, ekipte büyük paniğe neden oldu. Sağlık görevlileri yardım için hemen kaza yerine gitti.
    Oyuncu Melih Selçuk, kazayı yara almadan atlattı ancak kullandığı otomobilde 70 bin TL’lik hasar meydana geldi. Dizi yapımcıları, yaralanan kimsenin olmadığı kazayı ekrana aktardı.

Filmdeki kaza gerçek çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  2. Öss den çıkmış kız (gerçekmiş)

Öss den çıkmış kız (gerçekmiş)

Çok ilginç bir olay gerçekten telde kime ne söylüyorsanız dikkatlı konuşmanızı eğer bir halt edeceksinizse de kimseye duyurmamanızı tavsiye ediyorum.:D Sınav sonrası okuldan eve dönerken otobüste arkadaşım telefon etti ve sınavımın nasıl geçtiğini sordu Ben de durumu biraz abartarak "Çok kötü geçti, Boğaz Köprüsü'nden atacam kendimi"dedimKöprüye gelmemize de az kalmıştı Telefonu...
  3. Ezel dizisinin Tefo'su 'Sarp Akkaya' şaşırtan film gibi bir kaza yaptı

Ezel dizisinin Tefo'su 'Sarp Akkaya' şaşırtan film gibi bir kaza yaptı

sarp akkaya sarp akkaya öldü mü öldü Ekranların hayranlıkla izlenen ve her bölümü merakla beklenen Ezel dizisinin Tefo'su Sarp Akkaya, çok ilginç ve şaşırtan bir trafik kazası yapmış Melek'lerim. "Fimlerde olur ancak böylesi" dedirten kaza haberimizin detaylarını merak ediyorsanız Melek'ler, mause nizi biraz daha aşağıya kaydırınız. Gece saat 01.00 sıralarında kız arkadaşı Duygu...
  4. 3D Road Runner gerçek çizgi film tadında

3D Road Runner gerçek çizgi film tadında

Arkadaşlar çizgi film izlemeye hala bayılıyorum ve bilgisayar başındayken çizgi film oyunlarını oynamak bana çok keyifli geliyor. Bulduğum bu yeni oyunu sizinle paylaşmak istedim belki benmle aynı duyguları paylaşıyosunuzdur diye. 3D Road Runner hem çizgi filmi yaşatıyo hem çok heyecan verici ben bayıldım üstelik 3d sanki gerçeği yaşıyorum gibi.

Sayfayı Paylaş