gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Filmi çıkkmadan diziyi çekiyorlar

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

FİLMİ ÇIKKMADAN DİZİYİ ÇEKİYORLAR [​IMG] AYSUN KAYACI, FATİH ÜREK VE HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN OYNADIKLARI SİNEMA FİLMİ 'ŞEYTANIN PABUCU'NU DİZİ YAPMA HAZIRLIKLARI VAR.

26 Aralık'ta seyirciyle buluşacak olan Şeytan'ın Pabucu filmin yapımcısı Banu Akdeniz, filmin senaryosunu şimdiden dizi filme dönüştürmeye karak verdiklerini söyledi.

Filmin dizi versiyonunda Barış Falay, İlyas Salman, Yılmaz Gruda gibi oyuncuların da rol alacağını belirterek 3 bölümünün senaryosunun şimdiden yazıldığını da sözlerine ekledi.

'Şeytanın Pabucu' filmi, henüz vizyona girmeden izleyicilerden 3 şanslı kişiye otomobil veren 'Promosyonlu film' olarak da medyada yer almıştı

Filmi çıkkmadan diziyi çekiyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kokunuz karşı cinsi çekiyor!

Kokunuz karşı cinsi çekiyor!

Hiç tanımadığınız biri yanınızdan geçiyor ve kokusu adeta sizi büyülüyor. Onun peşinden gitmek, onunla tanışmak istiyorsunuz. Peki ama neden? Sevgilinin kokusu Parfüm almaya giderken onu da yanınızda götürün! Sevgilinin kokusu Gül kokusu aşk, muhabbet, sevgi duygusunu yükseltir. Kişiler arasında duygusal çatışmaları ve çalkantıları dinginleştirir. Koku duyumuz aşık olacağımız kişiyi...
  2. Niye çekiyorsun dayağı

Niye çekiyorsun dayağı

Niye çekiyorsun dayağı Mendilci çocuğu döven kadın, hızını alamadı Kameramana 'niye beni çekiyorsun' dayağı attı. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, sokakta mendil satan bir çocuğu tartakladığı iddia edilen kadın, görüntüsünü çeken kameramana saldırdı. İlçede yerel yayın yapan bir televizyon kanalında çalışan Sinan Karatepe, ihbar üzerine gittiği Devrim Bulvarı mevkiinde, G.A'nın sokakta...
  3. adet düzensizliği çekiyorum.

adet düzensizliği çekiyorum.

6 aylık evlıyım adet duzensızlıgı var amabebıs yok yumurtalarmda kıst oldugusoylendı ne yapmalıyım yardımedın
  4. sabahları nefes darlığı çekiyorum

sabahları nefes darlığı çekiyorum

kızlar sabahları nefesim çıkmıyor ve darlık çekiyorum acaba size göre bu neden olur ve doktora gitmem gerekiyor mu bana bitkisel birşeyler söylemeniz mümkün mü rahatlatacak bişeyler yani.
  5. bebek özlemi çekiyorum

bebek özlemi çekiyorum

selam hanımlar 3 yıllık evliyim 2 senedir korunmuyoruz ve bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Doktor aslında hiçbirşeyiniz yok sağlıklısınız dedi ama yinede olmuyor:( gebelik takvimi varmış sanırım bana bunla ilgili bilgi verirmisinis hangi günler hamile kalabilirim hamilelik takvimi bilgelirini buraya yazarsanız bende ona göre takip ederek hamile kalma şansımı belki artırabilirim şimdiden çok...

Sayfayı Paylaş