gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Finansçılar Bütün Gün Ne Yapar ?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

finansçı ne yapar finansçı ne iş yapar

Merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıkladıktan sonra ekrandaki animasyonun açılmasını bekleyin ve animasyon üzerinde mouseunuzu sağa sola hareket ettirin :) :)

___ THE ECONOMISTS : ECONOMIC FORECASTING ANIMATION ___________________

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Finansçılar Bütün Gün Ne Yapar ?
    zzüüppeerr bbişiiiyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Finansçılar Bütün Gün Ne Yapar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yaparsınız?

Ne yaparsınız?

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor. Ne Yaparsınız?
  2. Bütün gün uyuyarak oruç tutmak doğrumudur ?

Bütün gün uyuyarak oruç tutmak doğrumudur ?

uyuyarak oruç tutulurmu Oruçlusunuz ve zaman geçsin iftar saati bir an önce gelmesi adına orucunuzu uyuyarak geçiriyorsunuz peki bu ne kadar doğru sizce ? Bununla ilgili bazı bilgiler vermek istiyorum bakalım uyuyarak oruç geçiriliyormuymuş Soru: Uyuyarak oruç tutmak hakkında herhangi bir rivayet var mıdır? Büyüklerden birine, bir şahsın oruçlu halini uyuyarak geçirdiğini şikâyet...
  3. Ne Yapardım Bilmem Seni Bir Gün Görmesem Şarkı Sözü

Ne Yapardım Bilmem Seni Bir Gün Görmesem Şarkı Sözü

Ne Yapardım Bilmem Seni Bir Gün Görmesem Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar aCİLEN BU ŞARKININ SÖZLERİNİ YAZAR MISINIZ
  4. Gökçe Ne Yapardım Bilmem Seni Bir Gün Görmesem Şarkısının Sözleri

Gökçe Ne Yapardım Bilmem Seni Bir Gün Görmesem Şarkısının Sözleri

Ne Yapardım Bilmem Seni Bir Gün Görmesem Şarkısı, Ne Yapardım Bilmem Seni Bir Gün Görmesem Şarkı Sözü Gökçe, Merhaba Sevgili Melek'ler, son zamanların beğenilen şarkıcıların biri olan Gökçe'nin Kaktüs Çiçeği adlı albümünde yer alan hit şarkısı Ne Yapardım Bilmem Seni Bir Gün Görmesem adlı parçanın sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Kendi başına buyruk Herkes peşimde kuyruk...
  5. Ne yaparım

Ne yaparım

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada...

Sayfayı Paylaş