gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fındık kabuğu saç rengi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

fındık kabuğu rengi fındık kabuğu saç rengi findik kabugu sac palette saç fındık kabuğu saç rengi palette, fındık kabuğu saç boyası, fındık kabuğu saç rengi loreal, fındık kabuğu saç rengi tonları, fındık kabuğu saç rengi ünlüler, fındık kabuğu saç rengi nasıl

"Saçlarımı fındık kabuğu rengine mi boyatsam" diye düşünen Melek'lerimize, karar vermeleri konusunda gerek fındık kabuğu saç rengine sahip olan ünlülerin resimlerini, gerek ise bu rengin tonlarını sunuyoruz.

Buyrun karar vermeniz kolaylaşsın Melek'ler:)

Sevgili Melek'leri, fındık kabuğu saç renklerini, bütün saç boya markalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Fındık kabuğu saç rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç diplerin kabuk kabuk:(

Saç diplerin kabuk kabuk:(

saç kabuklanması saç diplerinde kabuklanma diplerindeki yaralar diplerinde yara saçta kabuklanma Çok rahatsızım kızlar..özellikle enseme doğru olan yerde bir kabuklanma söz konusu ve kaşınıyorda o kabuklar elime geliyor..şampuanımı değiştirdim ondan olabilir mi?ama bu kadar etkilenmez sanırım..çünkü daha öncelerde değiştirdim ama böyle olmadı..yaklaşık 4 sene her 4-5 ayda bir röfle...
  2. Saç renginizi limon kabuğuyla açın

Saç renginizi limon kabuğuyla açın

limonla saç açma limon sarısı saç rengi kabartma tozu ile açma kabartma tozuyla Saçlarımız bizim için çok önemli:)Ben bir bayan olarak saçlarıma ciddi anlamda özen gösteririm.:dil:Benim gibi bir çok kadın saçına özen gösterir.Daha doğrusu her kadın gereken özeni gösterir. Koyu saçları olan bayanlar saç renklerini açmak için bir çok kimyasal ürün kullanırlar.Ama buna gerek yok.Çözümü kimyasal...
  3. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  4. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?
  5. Deniz Kabuğu Rengi ile Dekorasyon

Deniz Kabuğu Rengi ile Dekorasyon

Modern Görünümlü Deniz Kabuğu Renkli Dekorasyon Önerileri Deniz Kabuğu Rengi Odalar Deniz Kabuğu Duvarlar Son zamanların belki de en gözde iç cephe boya renkleri arasında yer alan deniz kabuğu duvar boyası rengini kullanmaya ne dersiniz? Deniz kabuğu renginden yararlanarak dekore edilmiş odaları bir araya getirerek sizlerin ayağınıza kadar getirdik. Deniz kabuğu duvar boyası duvar rengi...

Sayfayı Paylaş