gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Finlandiya Başkenti Neresi biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hepinize keyifli bol neşeli sağlıklı bir gün diliyorum ve sizden Finlandiya Başkenti Neresi diye biliyorsanız bana cevap vermenizi rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Finlandiya Başkenti Neresi Finlandiya Başkenti

Finlandiya Cumhuriyeti (Fince: Suomi veya Суоми, İsveççe: Finland). Kuzey Avrupa'da Baltık Denizi kıyısında bir Kuzey ülkesi. İskandinavya yarım adasındadır. Finlandiya'nin komşuları; doğusuda Rusya, kuzeyinde Norveç ve batısında İsveçtir.

Finlandiya'nin başkenti Helsinki'dir.

Finlandiya Başkenti Neresi biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maldivler Başkenti Neresi biliyor musunuz

Maldivler Başkenti Neresi biliyor musunuz

Arkadaşlar Maldivler Başkenti Neresi biliyor musunuz şayet bu sorumun cevabını biliyorsanız lütfen bana Maldivler Başkenti Neresi yazın şimdiden tşkler ve iyi günler
  2. Surinam Başkenti Neresi biliyor musunuz

Surinam Başkenti Neresi biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Surinam Başkenti Neresi bilen var mı ben çok merak ettim de Surinam Başkenti Neresi bilen varsa yazsın da merakım giderilsin:)
  3. Ruanda Başkenti Neresi biliyor musunuz

Ruanda Başkenti Neresi biliyor musunuz

Selam arkadaşlar hepinize öncelikle keyfi dolu ve başarılı bol kazançlı bir hafta diliyor ve sizden Ruanda Başkenti Neresi diye bilgi istiyorum aranızda Ruanda Başkenti Neresi bilen var ise bana yazsın.
  4. Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Göktürklerin Başkenti Neresidir bilen var mı? Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyorsanız bana da yazın.
  5. Dominika Başkenti Neresi biliyor musunuz

Dominika Başkenti Neresi biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba Dominika Başkenti Neresi biliyor musunuz Dominika Başkenti Neresi bilen var ise lütfen bana da yazsın.

Sayfayı Paylaş