gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Fino'yu getirene 500 TL ödül verilecek

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Görenlerin insanlık namına bildirmesini rica ediyorum şahsen ben görsem para filan da istemezdim yeter ki yavrucak bulunsun :(

Melis Türkmen'in Zafer Doğdu'ya sahiplendirdiği köpeğin akıbetinden şüphe ediliyor. Onu bulana, ki Denizli ya da İzmir'de olma olasılığı çok yüksek, 500 TL para ödülü verilecektir. Melis hanımın mesajı aynen şöyledir: "Zafer Doğdu tarafından sahiplenildi oğlumuz..Sonrasında çelişkili ifadeler önce veterinerde, sonra ca...mdan kaçtı ve en son öldü ifadeleriyle tamamen tekin olmayan yanıtlar.. İnanıyoruz bebeğimiz yaşıyor ve birilerinin ellerinde. Satıldı veya bunun gibi bir durum söz konusu. Yalvarıyorum, hepinizin vicdanlarına sesleniyorum hayvan severler, çocuğumu gördüyseniz eğer bizlerea ulaşın. Kafayı yemek üzereyim. Nerede ? Aç mı, tok mu diye düşünüyorum sürekli. Kendinizi benim yerime koyun. Gördüyseniz ya da eğer herhangi bir bilginiz varsa beni lütfen arayın"
    İletişim: 0539 551 48 47
    Yer: İzmir ya da Denizli

Son düzenleme: 9 Ağustos 2010
Fino'yu getirene 500 TL ödül verilecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Afife Tiyatro ödülleri 12. kez verilecek...

Afife Tiyatro ödülleri 12. kez verilecek...

Afife Tiyatro Ödülleri''nin 2008 yılı adayları ve özel ödül sahipleri açıklandı. Yapı Kredi Plaza'daki basın toplantısında Seçici Kurul adına konuşan Göksel Kortay, Afife ödüllerinin Türkiye'de verilen en önemli tiyatro ödülü olduğunu belirtti. Göksel Kortay ödülün bu yıl 12. kez verileceğini anımsattı. Ödüle aday gösterilen tiyatrocuların çoğunun genç olmasından mutluluk duyduğunu...
  2. Ödüller

Ödüller

fatih dershanesi ödülleri fatih dersanesi ödülleri ۞ arı okulları öğrencileri tarafından yapılan anket'te yılın en çok dinlenen radyosu süper fm seçilmiştir. ۞ fatih dershaneleri "2006 yılı en iyi radyosu süper fm" ۞ rayad(radyo yayıncıları derneği) radyonun yıldızları 2006 halk oylaması "en iyi ulusal radyo süper fm" ۞ rayad(radyo yayıncıları derneği) radyonun...
  3. 500 bin TL kazandı

500 bin TL kazandı

Acun ılıcalı‘nın sunduğu Var Mısın Yok Musun‘da rekor dün akşam (24 Ekim Cumartesi) kırıldı. Çok ağır operasyonlar geçiren ve 10 kişilik bir ailenin sorumluluğunu yüklenen Ülkühan’ın duaları sonunda tuttu. Son dörde iki 500.000 sokan Ülkühan, en son Hamdi Bey’in yaptığı 128 Bin’lik teklifi kabul etmeyerek “Bu para bize yetmez, ben ailemin kahramanı olacağım” dedi ve kutusuna gitmeyi tercih...
  4. Eurasia Film Festivali Onur Ödülü Bu Yıl Emrah'a Verilecek....

Eurasia Film Festivali Onur Ödülü Bu Yıl Emrah'a Verilecek....

Kazakistanda Yapılan Eurasia Film Festivali Eurasia Film Festivali Onur Ödülü Emrahın Kevin Costner Gerard Depardieu'ya verilen Eurasia Film Festivali Ödülü bu yıl Emrah'a verilecek...Yanında Brad Pitt'inde katılacağı festivalde daha başka ünlü isimlerde yer alacak...Emrahı gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını dileriz.... Costner'dan Sonra Onur Ödülü Emrah'ın Kevin...
  5. Türkiye Komedi Ödülleri Verilecek

Türkiye Komedi Ödülleri Verilecek

türkiye komedi ödülleri 1.türkiye komedi ödülleri Sevgili melekler, çok yakında Türkiye Komedi Ödülleri adı altında komedi dalında başarı sağlayanlara ödüller verilmeye başlanacak. Başlı başına yetenek ve ince zeka isteyen komedinin ve komedyenlerin hak ettikleri şekildedaha anlaşılır olması, profesyonellerin ödüllendirilirken, amatörlerin de keşfedilmesi amacıyla 1. Türkiye Komedi...

Sayfayı Paylaş