gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Finsk ayakkabılarıyla tanışın

Konu, 'Çöplük' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Finsk,İlginç tasarımlarıyla oldukça dikkat çeken bi marka özelliklede topuklar çok ilginç :)Biraz ilginç olabilir ama ben oldukça orjinal buldum .[​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar ne kız :D

Nerden buluyorsun :D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
Finsk ayakkabılarıyla tanışın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. Ayakkabılar

Ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hayatınızın Aşkıyla Tanışın

Hayatınızın Aşkıyla Tanışın

Hayatınızın aşkıyla tanışmak ve yalnızlığa elveda demek için bir çok şey yapabilirsiniz. Yalnız oluşunuzun sizi üzmesi yerine, bir şeyleri değiştirmeye kararlı olun. Ocak ayı yeni insanlarla tanışmak ve yeni bir ilişkiye başlamak için ideal bir zamandır. Ve bunun birçok değişik yöntemi vardır. YENİ ORTAMLARA GİRİN Sadece yalnızların katıldığı organizasyonlara katılmayın. Örneğin yemek...
  4. Alıştım,tanıştım ve kırıldım...

Alıştım,tanıştım ve kırıldım...

can yücel kırıldım Biraz değiştim, Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar… Değiştim, Unutamadığım sözlerinin arasında sıkışıyorum, Bir yanım kendimi kolluyor bir yanım seni Ben benimle savaşıyorum, Seninle değil! Sonucu kılıcı kuşananından belli olan bir savaşın Ne kazanabileni ne de kaybedeniyim, Sorun değil! Elbet alışırım, Biraz alıştım, Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar, Alıştım,...
  5. Can Bonomo'nun Sevgilisiyle Tanışın !

Can Bonomo'nun Sevgilisiyle Tanışın !

can bonomonun sevgilisi can bonomo can bonomonun sevgilisi kim Eurovision Şarkı Yarışmasına katılacağı açıklandıktan beri Can Bonomonun hayatı didik didik didiklenmeye devam ediyor melekler :D:D Yorumundan, yapacağı şarkıya, sahne şovundan, giyeceği kıyafete kadar herşeyi merak eden milletimixz Bonomonun özel hayatıyla da pek ilgili. Eh, bunu fırsat bilen gazeteciler de boş durmuyor....

Sayfayı Paylaş