gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Firar dizisi müziği ve şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

firar dizi müziği firar dizisi şarkıları

Ekranların sevilen dizilerinden biri oaln firar dizisinin müziği de oldukça beğeni topladı. Biz de sevilen bu dizinin yani Firar dizisinin şarkı sözlerini sizlerle paylaşmak istedik Melek'lerim.

Firar dizisinin Ulaş özdemr tarafından söylenen "Mardin dağlarında kuşlar uçar" şarkısının sözleri:

Mardin Dağlarında Kuşlar Uçar

Mardin dağlarında kuşlar uçuyor,
    kondukları yerler güller açıyor,
    yarin evlerine yağmur yağmur yağıyor
    damla olup camdan cama konar olsaydım

Firar dizisi müziği ve şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Firar Dizisi Konusu ve Hikayesi

Firar Dizisi Konusu ve Hikayesi

firar dizisi konusu firar, dizisi, star tv, yeni dizi, konusu, oyuncuları, kimler oynuyor, nezaman başlayacak, resimleri, fragmanı hakkında detaylı bilgiler burada Star tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Firar dizisinin konusu ve hikayesini bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Başrollerinde Caner Cindoruk, Ece Çeşmioğlu ve İsmail Hacıoğlu’nun yer alacağı ve Bir Bulut Olsam,...
  2. ''Firar'' Dizisi Fragman Müziği Şarkı Sözleri

''Firar'' Dizisi Fragman Müziği Şarkı Sözleri

firar dizisi fragman müziği şarkısı sözleri nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce bilgilerini verdiğimiz ''Firar'' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı melekler :) Bu fragmanda çalan şarkının sözlerini de merak edenler için ekliyoruz; Mardin dağlarında kuşlar uçuyor, kondukları yerler güller açıyor, yarin evlerine yağmur yağmur yağıyor damla olup camdan cama konar olsaydım...
  3. Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

kalbim seni seçti müziği sözleri şarkısı dizi şarkısı sözleri mehmet erdem burada arkadaşlar. Atv Ekranlarında izleyiciyi ekran başına kitleyen Kalbim Seni Seçti Dizisinin şarkısı ve şarkı sözlerini birazdan sizlerle aşağıda paylaşacağız Melek'ler. Kalbim Seni Seçti şarkı sözleri paylaşımından önce Kalbim Seni Seçti dizisi hakkında ki kişisel görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Diziyi bir kaç...
  4. Firar dizi müziği ve sözleri

Firar dizi müziği ve sözleri

Firar dizi müziği ve sözleri selam millet Firar dizi müziği ve sözleri varmı sizin sitenizde ya da şöylemi desem acaba firar dizisinin şarkı sözlerini bilen varmı
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Bu konu; benim için üzülme dizisi müzikleri, şarkıları, türküleri, sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik dünyasının yanısıra film piyasasında da yaptığı bgaşarılı işlerle adından söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, şu sıralar ekranlarda olan ''Benim İçin Üzülme '' dizisi ile gündemde. Yayınlanmaya başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen ilgi çeken dizinin,...

Sayfayı Paylaş