gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Firar Etmek İçin Zayıfladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ABD’nin Teksas Eyaleti’nde cinayetten hükümlü Darryl Layne Norris isimli mahkum, zayıflayarak 30 cm genişliğindeki havalandırma deliğinden kaçmayı başardı. Polis her yerde 26 yaşındaki katil mahkumu ararken, Norris’in Waller cezaevine geldiği nisan ayının ilk gününden itibaren kaçmak için zayıflamaya çalıştığı belirtildi. 1.83 m boyundaki, 72.6 kg ağırlığındaki mahkum, önceki gece yarısından sonra kaçtı. Rutin kontrol sırasında kaçtığını fark eden güvenlik alarma geçti. Norris’in silahlı olup olmadığı bilinmiyor.

hurriyet.com

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Firar Etmek İçin Zayıfladı
    Adama bak sen.
    Paylasim icin tsk ederim canim.

Firar Etmek İçin Zayıfladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Firar

Firar

Firar Ufak bir suçtan hapse düsen Temel'in kogus arkadasi sik sik hastalanmakta haftada bir doktora gitmektedir.Adamin doktordan her gelisinde bir uzvu kesilmektedir.Bir gün bacagi,sonra kolu,eli...Son gelisinde Temel kogus arkadasinin kulagina egilir manali bir gülüsle: -Uy!Hemserim sanmaki anlamayrum,baga öyle geliyoki galiba sen kisim kisim firar edeysun...
  2. Nefsi terbiye etmek için

Nefsi terbiye etmek için

ruhu terbiye etmek nefsi terbiye etmek için dua nefsi duası duası nefsin terbiyesi için dua Nefsi terbiye etmek içinSual: Nefsimizi nasıl terbiye edebiliriz? CEVAP İmam-ı Gazali hazretleri buyuruyor ki: Allahü teâlâ, (Şehvetlerinizi, [yani nefsin arzularını] haramlardan almamaya uğraşın ve bu cihadda sebat edin, dayanın) buyuruyor. Bunun içindir ki, aklı olanlar, din büyükleri, bu dünyanın bir...
  3. Dans Etmek İçin Yaşayan Kız

Dans Etmek İçin Yaşayan Kız

rüyada erkekle dans etmek rüyada bir erkekle dans etmek biriyle Hastalığın pençesine düştüğünde, içinden yükselen “Daha” sesine kulak verip, iyileşeceğine tek inanan kendisiydi. Doktor yoğun bakım servisindeki odasına girip yatağının kenarına oturduğunda, saat aksamın onunu gösteriyordu. “Durum nasıl görünüyor?” diye sordu. Doktorun yanıt vermek için duraksadığı süre, yirmi üç yaşındaki esmer...
  4. Vodafonedan Ringa İptal Etmek İçin

Vodafonedan Ringa İptal Etmek İçin

vodafone, ringa iptali, nasıl oluyor, üyelik, hangi numaraya mesaj atılıyor, ile ilgili bilgiler burada melekler Cep telefonu hayatımızın vazgeçilmezi oldu melekler :) Operatör sayısı da fazlalaşınca herkes kendine göre kampanyalar yaparak müşteri çekmeye çalışıyor. Bu hizmetlerden biri de ringa! Sizi arayanların beklerken müzik dinlemesi hizmeti olan ringaya üyelik için “ABONE” yazıp...
  5. nasıl zayıfladım

nasıl zayıfladım

merhaba arkadaşlaar 80kilo bi bayandım herkes dalga geçerdi.gittiğim yerlerde arkadaşlarım önüme 2 tabak koyardı hep benimle dalga geçerlerdi. çok üzülürdüm ama nafile kilo veremezdim.ama böyle yapmaları çok iyi oldu.neden mi çünkü şuan 55kiloyum. 1sene içinde bu kiloya geldim.sizinle deneyimimi paylaşmak istedim. öncelikle iradeli olmalıyız.ve bir karar vermeliyiz. akşamları kendimize bir...

Sayfayı Paylaş