gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Fırat Çöloğlu

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fırat çöloğlu fırat çöloglu çöloğlu ve sevgilisi çöloğlunun sevgilisi [​IMG] [​IMG]

Fırat Çöloğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırat Üniversitesi

Fırat Üniversitesi

TARİHÇE Zengin bir kültür hayatı bulunan Elazığ ve ilçelerinde eğitim ve öğretime başlayan ve daha sonrada Bingöl, Muş, Tunceli illeriyle Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde yükseköğretim kurumlarına sahip olan ve 2547, 2809, 3337 ve 3389 sayılı kanunlarla bugünkü hüviyetini kazanan Fırat Üniversitesi’nin kuruluşu, kademeli olarak gerçekleşmiştir. Büyük Önder Atatürk, 1936 yılında...
  2. Fırat-fırat nehri

Fırat-fırat nehri

Bu nehirden su içmek menfaat ve berekete, onun suyunun çekildiğini görmek yönetimde meydana gelecek çalkantıya ve insanları sıkıntıya sokan karmaşaya delalet eder. Rüyada Firat nehrini görüp üzerinden geçmek, Allah (C.C) tarafindan bütün dileklerinin kabul edilecegine, bolluk ve refaha kavusacagina, suyundan içmek, bol rizk ve geçime isarettir. Firat nehrini kurumus olarak görmek büyük...
  3. İBO [Fırat Çöloğlu]

İBO [Fırat Çöloğlu]

fırat çöloğlu facebook fırat çöloğlu ve annesi facebook çöloğlunun annesi nerede oturuyor Oktay’ın yakın arkadaşlarından biri. Eğlenceli bir çocuk. Babasının onları yıllar önce terketmesi nedeniyle annesiyle tek yaşıyor. Babası bir alkolik ve arkadaşlarıya her şeyi paylaşsa da bundan utanıyor. Babasını hiç tanımamış. Kısa yoldan köşeyi dönüp annesini ve kendini yaşadıkları hayattan...
  4. Fırat Tufan

Fırat Tufan

fırat tufan Fırat Tufan Fırat Tufan Fırat Tufan her pazar akşamı 19:00-20:00 saatleri arasında 90'lı yıllara damgasını vuran özlediğimiz şarkılarla '90'lar Türkçe Pop'ta sizlerle. Hemen ardından 20:00-21:00 saatleri arasında 'Show Radyo Biyografi'de ünlü bir sanatçının, en güzel şarkıları eşliğinde yaşam...
  5. Arka Sıradakilerin Yakışıklı İbosu '''Fırat Çöloğlu''' Resimleri

Arka Sıradakilerin Yakışıklı İbosu '''Fırat Çöloğlu''' Resimleri

fırat çöloğlu resimleri fırat çöloğlu hayatı çöloğlunun hayatı arka sıradakilerin resimleri arka sıradakiler Arka Sıradakiler dizisinin vazgeçilmez İbo'su :) tatlı,sevimli ve çılgın :) sevdiği için herşeyi yapabilecek bir karaktere sahip :) Çok seviyorum İbo'yu...

Sayfayı Paylaş