gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Firefox 4 indir ( site sakinlerinin dikkatine )

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

firefox 4 indir Firefox 4 tam sürüm indir mozilla firefox 4 full indir Firefox 4 final sürümü indir Firefox 4 full indir mozilla firefox 4 Sevgili arkadaşlarım, firefox 4 diğer adıyla mozilla 4'ü download etmek yani indirmek elinizde şimdi sizlere direkt linkini de vereceğim.

Mozilla 4 sayesinde interneti 6 kat daha hızlı dolaşabileceksiniz. Bu yararlı proğramı tüm site kullanıcılarının indirip kullanmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

İndirmek İçin Resme tıklamanız yeterli. İyi kullanımlar arkadaşlarım. Ben denedim gerçekten de inanılmaz hızlı... PROĞRAM TAMAMEN TÜRKÇE ARKADAŞLARIM ARTI BU BİR TARAYICI İNTERNET EXPLORER yerine geçiyor.

atsy_gül bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben de mozilla kullananlardanım. Explorer den kat be kat hızlı ve daha kullanışlı. Bunuda indireceğim şimdi :)
    Tşkler Sadmincan:)

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bende bunu arıyordum önceden vardı formatla silinmiş sanırım.çok sağol canım

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim arkadaşlarım herkesin kullanması lazım :)

5. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    öff bugün beni sinir etti firefox terkettim onu yıllardır kullandığım firefox la ayrılmış bulunuyorum :D:D chrome a başladım hıhh mozilla

Firefox 4 indir ( site sakinlerinin dikkatine ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Her Şeyi

Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Her Şeyi

Gece örter üstümü Sesim çoğalır su olur Zaman siler her şeyi Geride kalır sesim Birden sen gelirsin aklıma Zaman siler her şeyi
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Demiştin

Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Demiştin

Birgün sen geçmis zamandın Bense yanında anlamların Gezinirken uzaklarda, akşamlarım Herşey geçer demiştin Geçmeyen şeyler var şarkılarımda Silinmiyor yaşananlar Bir durak var yüreğimde Beklerken hep geciktiğim Sürüklerken beni sana mevsimleri Her kaçış kendini yakalar Kaçamadığın şeyler var şarkılarımda Her aşk bir mavi masal, Anlatılmayan!
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Acıdan Doğar İnsan

Düş Sokağı Sakinleri - Acıdan Doğar İnsan

Aşklar dökülüyor gözlerimden Bir tarafı hep kırık kalpli Denizler gibi büyüyor acının beşiği Dargın ve boş kendine yabancı Göğün çıplak şarkılarıdır şimdi Bulutlarda sallanan Ben ve öteki Şehrin düşle sevişen mavi bedeni Katılırcasına ölünen yitik bir öyküden Çekip al beni ve kurtar sana çocukça bakan Kirlenmiş utangaç saçlarımı Ellerinde biriktirdiğim gecenin renginden Acıdan...
  4. Mozilla Firefox Son Sürüm İndir Türkçe

Mozilla Firefox Son Sürüm İndir Türkçe

Mozilla Firefox Son Sürüm İndir Türkçe Arkadaşlar ben mozillanın son sürümünü indirmek istiyorum nerden ve nasıl yapacağım acaba?
  5. İphone 4 sahipleri dikkat

İphone 4 sahipleri dikkat

İphone 4 sahipleri dikkat Apple'ın satışa sunulmasından sonra özellikle sorunlu anteni yüzünden birçok kullanıcının eleştirisine hedef olan iPhone 4'leri, şirkete pahalıya patladı.Anten problemi yüzünden süregelen dava Apple'ın aleyhine sonuçlandı ve Apple, anten sorununu saklamak suretiyle kullanıcılara 15 dolar ödemek veya anten sorununu çözen kılıflardan vermek durumunda kaldı. CNET'te...

Sayfayı Paylaş