gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Firefox işletim sistemi ne zaman hizmete girecek biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Firefox işletim sistemi ne zaman hizmete girecek bilen var mı var ise lütfen bana yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mozilla firefox işletim sistemi çıkış tarihi
    Mozilla, akıllı cep telefonları için geliştirdiği Firefox adlı işletim sistemini resmen duyurdu. Yeni işletim sisteminin 2013 yılının ilk aylarında hizmete sunulması bekleniyor.

Yeni işletim sistemi, ''HTML5'' teknolojisini destekleyecek. Telefonica'nın ''Dijital Bölümü'' her telefonda olan standart arama, mesajlaşma, oyunlar gibi mimari özelliklerin geliştirilmesi için Mozilla ekibi ile ortak çalışmayı sürdürüyor.

Firefox işletim sistemi ne zaman hizmete girecek biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

Merhaba 2012 babalar günü dündü ve ne yazık ki ben unutmuştum son anda aklıma geldi ve çaktırmadan hediyemi aldım :) Önümüzde ki senede unutup babama mahçup olmamak için 2013 Babalar Günü Ne Zaman diye öğrenmek istiyorum şimdiden telefonuma not alacağım.
  2. SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak bilen var mı bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bana SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak yazın.
  3. Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

kızlar oruca acaba Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bu konuda yani dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bilgi versin bana
  4. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!
  5. Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Duydum ki zengin bir iş adamıyla evlenecekmiş Hande Ataizi ama düğünü ne zaman işte onu duymadım ve merak da ediyorum acaba aranızda Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor bilen var mı?

Sayfayı Paylaş