gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Firenze Yurtdışı Eğitim Istituto Marangoni'yi AKM'de Türk Öğrencilerle Buluşturuyor

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

fan firenzi oyunu fanfirenzi 3
    İtalya'nın en ünlü Moda ve Tasarım okulu Istituto Marangoni 31 Mart 2008 Pazartesi günü saat 17:00'de Firenze Yurtdışı Eğitim organizasyonu ile AKM Sinema Salonunda Türk öğrencilerle buluşuyor.

1935 yılında Milano'da açılan Istituto Marangoni bugün tasarımın 3 büyük başkenti olan Milano, Londra ve Paris kampüslerinde Moda ve Tasarım alanında eğitim vermeyi sürdürüyor.

Her yıl binlerce öğrenci iyi bir eğitim almak ve tasarım dünyasında sağlam bir yer edinmek için Istituto Marangoni'yi tercih ediyor.

Istituto Marangoni Moda ve Tasarımın çeşitli alanlarında Üniversite, Sertifika, Master ve Sertifika programları sunuyor.

Tasarım dünyasının önde gelen isimleri derslere eğitmen olarak giriyor.

Profesyonellik sınıflara taşınıyor ve öğrenciler eğitim hayatları sürerken iş hayatıyla tanışıyorlar.

Bu ilişkileri yeteneği ve vizyonu ile birleştiren öğrenciler mezuniyetlerinde güncel portfolyoları sayesinde ünlü markalardan iş ve staj teklifi alıyorlar.

70 farklı ülkeden gelen öğrenciler sınıflarda kendi kültürlerini ve stillerini yansıtıyorlar.

Istituto Marangoni öğrencilere profesyonel Moda ve Tasarım eğitimi verirken onlar aralarında kültür alışverişinde bulunuyorlar.

Firenze Yurtdışı Eğitim Istituto Marangoni'yi AKM'de Türk Öğrencilerle Buluşturuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Müteahhitleri Yurtdışında

Türk Müteahhitleri Yurtdışında

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı (TMB) Erdal Eren, Türk müteahhitlerin yılın ilk yarısında yurtdışından yaklaşık 20 milyar dolarlık iş aldığını belirterek, Rusya-Gürcistan arasındaki gerginliğin de bölgedeki yatırımlarını etkilemediğini söyledi. Eren, 2007 yılında yurtdışında 19.5 milyar dolarlık iş bağladıklarını dile getirerek, 2008 yılında yurtdışındaki proje hedeflerinin 25 milyar...
  2. Yurtdışı eğitim yolculuğu

Yurtdışı eğitim yolculuğu

yurtdışında oyunculuk eğitimi yurtdışı oyunculuk eğitimi Selena dizisinden daha çok tanıdığımız güzel oyuncu Sinem Kobal kendisini geliştirmeye devam ediyor bunun için Türkiye dışına açılmaya hazırlanıyor..... 'SELENA' İNGİLTERE YOLCUSU! ATV EKRANLARINDA YAYINLANAN 'SELENA' DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU SİNEM KOBAL, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE DİL VE OYUNCULUK EĞİTİMİ ALMAK İÇİN İNGİLTERE'YE GİDİYOR.......
  3. MALTAda Yurtdışı Eğitimi

MALTAda Yurtdışı Eğitimi

yurtdışında hemşirelik eğitimi yurtdışı hemşirelik yurtdışında yurt dışında Malta'da eğitim görmek için hangi şartlar gerekiyor? Ve malta nasıl biryer?Eğitim için gideceksiniz ve neler gerektiğini bilmiyorsunuz şimdi onlarla ilgili sizlere bilgi vermek istiyorum umarım işinize yarar bilgiler olur:) Güney Avrupa'da, Akdeniz'de adalar, Sicilya'nın güneyinde yer almaktalar. Malta takımadaları...
  4. yurtdışında üniversite eğitimi

yurtdışında üniversite eğitimi

yurtdışında üniversite eğitimi almak istiyorum ve sizden de yurtdışında üniversite eğitimi hakkında bilgi istiyorum.
  5. Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları hakkında bilgiler

Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları hakkında bilgiler

Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu Başvuruları tarihi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu başvuruları hakkında merak edilen tüm bilgileri sunuyor ve Türk Eğitim Vakfı Kız Öğrenci Yurdu başvuruları ile ilgili olan tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz....

Sayfayı Paylaş