gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Fireworks ile Logo Yapımı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fireworks logo fireworks logo yapımı yapma firework yapımı ile yapma
    1- İlk önce 400/400 boyutlarında transparan bir çalışma alanı açalım.

2-Tools panelinden Vector araçlarına giderek Elipse tool(U)'u seçelim.

3-Aşağıdaki şekildeki gibi 367/144 boyutlarında iki adet Elips çizelim.

4-Beyaz olan Elips şeklimizi aşağıdaki resimde olduğu gibi siyah renkteki Elips şeklin üstüne bırakalım.

5-İki Elips şeklimiz seçili halde iken ,Modify menüsüne giderek,Combine Paths/Punch'ı seçelim.

6-Bir önceki adımdan sonra çalışmamız bu şeklini alacaktır.Bu adımdan sonra ekranda görüğümüz be şekli CTRL+C ile çoğaltıyoruz.

7-Ardından Modiify menüsüne giderek,Transform/Rotate 180 seçeneğine tıklayalım.

8-Şeklimizi çoğladıktan sonraki çalışmamızın şekli ekranda görüldüğü gibidir.

9-"WT" adında bir text oluşturalım.Textimizin renk değerini #333333 olarak girelim.Ardından properties panelinde resimde görüldüğü gibi "B" ve "I" sekmelerine tıklayarak,yazımızı kalın(bold) ve italik yapalım.

10-Textimiz seçili konumda iken ,Tools paneline giderek[​IMG]Select araçlarından Scale tool(Q)'u seçelim.Bu işlem ile, ekranda da gözüktüğü gibi, kare noktalardan mouse ile textimiz üzerinde büyültme yapabiliriz.

11-Yine Tools paneline giderek,Vector araçlarından Rectangle Tool(U)'u seçelim.Ardından aşağıdaki resimde görüldüğü gibi beyaz renkte kare şekillerimizi çizelim.

12-Textimizi, mouse ile bu adımda çizmiş olduğumuz şeklimizin üzerinden aynı sayfa içinde , farklı bir yere taşıyalım.

13-Bu adımda aşağıda verilen resimde görüldüğü gibi mouse ile (texti kısmı hariç )seçili hale getirelim.Ve ardından beşinci adımda anlatıldığı gibi
    Punch efektini uygulayalım.Bu efekti beyaz alanlarımızın bulunduğu kısım yok olana kadar devam ettirelim.

14-Punchlama işlemimiz bittikten sonra çalışmamız aşağıdaki gibi gözükecektir.

sibelkocer bunu beğendi.
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fireworks ile Logo Yapımı

hmm güzel oluyormuş bunuda deneyim bi teşekküğrler bilgiler için emeğine sağlık ecelin:)

Fireworks ile Logo Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Photoshop İle Smiley Yapımı

Photoshop İle Smiley Yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Fimo ile Papatya Yapımı

Fimo ile Papatya Yapımı

hamurdan çiçek yapımı fimo çiçek yapımı fimo hamurundan gül fimodan gül Fimo ile Papatya Yapımı Malzemeler... İsteğe bağlı renklerde 4 adet fimo....
  3. çiçekli çanta(yapımı ile)...

çiçekli çanta(yapımı ile)...

çanta yapımı anlatımlı anlatımlı çanta yapımı örgü bezden örgü
  4. Dondurma ile Diyet Yapın

Dondurma ile Diyet Yapın

Meleklerim bu yazıyı görünce gözlerim yuvalarından fırladı ben dondurmayı çoook severim :deli: Bir de dondurmayla zayıflayabilirsin deselerdi gülmekten yerlere yatardım bu nasıl şaka diye :) Ama bakın oda varmış: Dondurma ile Diyet Yapın YAZ AYLARININ EN TATLI KAÇAMAĞI DONDURMA Çoğumuz yemekte tereddüt ederiz, kilo almaktan korkarız, bizi hasta edeceğini düşünürüz. Ama biz...
  5. photoshopta logo yapımı

photoshopta logo yapımı

photoshopta logo yapımı hakkında bilgi verirmisiniz ben photoshopta logo yapmak istiyorum bir zahmet yardım edin.

Sayfayı Paylaş