gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Fırfırlı atkı ve bere takımı

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

fırfırlı atkı fırfırlı bere [​IMG]

Fırfırlı atkı ve bere takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tunus İşi Atkı-Bere Takımı

Tunus İşi Atkı-Bere Takımı

tunus işi atkı tunus işi atkı modelleri bere bere modelleri Yapılışı: Atkıyı 45 zincir üzerine başlayın. 200 sıra kadar örün. Kulak kısımlarında 8 sıra oklavaya geçirip, sonradan 10 sıra uzunluğunda örün. Ve üzerine mavi iple zincir işiyle göz işleyin. Ağız için pembe ipi düz şekilde işleyin. Atkının her iki tarafına da bundan yapın. Tamamlayınca uç kısımlara püskül yapın. Bere için; 80...
  2. Yapılışıyla atkı ve bere takımı

Yapılışıyla atkı ve bere takımı

erkek atkısı kaç ilmek erkek atkı kaç ilmek beresi atkı bere takımları atkısı kac olur sıra Haroşe,her sıranın başında ve sonunda 4 ilmek haroşe olarak devam edilecek…3.sırada *2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz,1 atma,1 düz,1 atma 1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz ve yine 2 ilmek birlikte düz olarak devam...
  3. Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Bayanlar için çok şirin ve bir o kadar kullanışlı atkısıyla birlikte bere takımını ayrıca modelin açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, modeli uygulamak isteyen tüm hamarat hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. ATKI : İki ayrı parça olarak 23 çer ilmek başlanacak. İlmekler 1 düz 1 ters dizilip her düzde değişen ( 2 sırada bir ) pirinç örgü olarak 24 cm örülüp her 2 parçada da ara...
  4. Tunus İşi Atkı Bere Takımı

Tunus İşi Atkı Bere Takımı

tunus işi bere modelleri tunus işi patik örnekleri Tunus işiyle yapılmış bebekler için atkı bere takımını ve takımın açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, hamarat hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. Atkıyı 45 zincir üzerine başlayın. 200 sıra kadar örün. Kulak kısımlarında 8 sıra oklavaya geçirip, sonradan 10 sıra uzunluğunda örün. Ve üzerine mavi iple zincir işiyle göz işleyin....
  5. Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri Bere ve Atkı örnekleri Selam arkadaşlar ben kendime bere ve atkı takımı örmek istiyorum ama henüz model konusunda kararsızım. Acaba sizde Bere ve Atkı Modelleri var mı ?

Sayfayı Paylaş