gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fırfırlı ip nasıl örülür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yha birisi bana yardımcı olsun acaba fırfırlı ip nasıl örülür. Görsel yada anlatımlı bişey var mı teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fırfırlı ip nasıl örülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bere nasıl örülür

bere nasıl örülür

bu konuyla ilgili bana bilgi yazarmısınız
  2. Fırfırlı İpten Fular

Fırfırlı İpten Fular

Fırfırlı İpten Fular nasıl yapılır varsa modelini yada bilgilerini paylaşın hanımlar.
  3. Fırfırlı İpten Fular Modelleri

Fırfırlı İpten Fular Modelleri

Fırfırlı İpten Fular Fırfırlı İpten Fular Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimiz için hem vakitlerini değerlendirebilecekleri hem de keyifle kullanabilecekleri fırfırlı iple örülmüş şık fular örnekleri paylaşıyoruz melekler :)
  4. Fırfırlı İp Örülüşü

Fırfırlı İp Örülüşü

Fırfırlı İp Nasıl Örülür Fırfırlı İp Örülüşü Sevgili melekler, örgü örmeyi seviyor ve farklı örgüler denemek istiyorsanız size fırfırlı ipi önerebiliriz. Fırfırlı iple resimdeki gibi örgü yapabilirsiniz :)
  5. Atkı nasıl örülür ?

Atkı nasıl örülür ?

Erkek atkı modellerinde genelde aynı motifler üzerinde durulur. Örgü örneklerinde genelde saç örgüsü ve haraşo öne çıkar. Atkı örneklerinin çok farklı olmaması biraz sıkıntı yaratabilir aynı zamanda beyler belli renkler tercih ettiği için renk seçiminde çok zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Yine de soğuk kış günlerine girdiğimiz bu zamanlarda beyler için bundan daha iyi bir hediye ve...

Sayfayı Paylaş