gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fırfırlı ip nasıl örülür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yha birisi bana yardımcı olsun acaba fırfırlı ip nasıl örülür. Görsel yada anlatımlı bişey var mı teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fırfırlı ip nasıl örülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırfırlı İpten Fular

Fırfırlı İpten Fular

Fırfırlı İpten Fular nasıl yapılır varsa modelini yada bilgilerini paylaşın hanımlar.
  2. Fırfırlı İpten Fular Modelleri

Fırfırlı İpten Fular Modelleri

Fırfırlı İpten Fular Fırfırlı İpten Fular Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimiz için hem vakitlerini değerlendirebilecekleri hem de keyifle kullanabilecekleri fırfırlı iple örülmüş şık fular örnekleri paylaşıyoruz melekler :)
  3. Fırfırlı İp Örülüşü

Fırfırlı İp Örülüşü

Fırfırlı İp Nasıl Örülür Fırfırlı İp Örülüşü Sevgili melekler, örgü örmeyi seviyor ve farklı örgüler denemek istiyorsanız size fırfırlı ipi önerebiliriz. Fırfırlı iple resimdeki gibi örgü yapabilirsiniz :)
  4. Opera Panço Nasıl Örülür ?

Opera Panço Nasıl Örülür ?

opera panço opera panço nasıl örülür panço nasıl örülür Serin sonbahar akşamlarında ve kışın giyilebilecek bir panço modeli ile karşınızdayız melekler :) Bu şık panço ile bütün gözler üzerinizde olurken kendi ördüğünüz bir kıyafeti giymenin keyfini yaşayacaksınız. İşte opera panço modeli ve anlatımlı örülüş aşamaları.. :) Malzemeler: 700 gr ip 8 numara şiş 1 numara tığ Yapılışı:...
  5. Bebek patiği nasıl örülür

Bebek patiği nasıl örülür

Hamileyim, bir kızım oalcak :) Ve ona bebek patiği örmek istiyorum, en kolayı o, hem hatırası olur :) Ama nasıl örülür bilmiyorum bana yardım edersiniz değil mi ? :)

Sayfayı Paylaş