gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fırfırlı İpten Fular Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Fırfırlı İpten Fular Fırfırlı İpten Fular Örnekleri
    Örgü örmeyi seven meleklerimiz için hem vakitlerini değerlendirebilecekleri hem de keyifle kullanabilecekleri fırfırlı iple örülmüş şık fular örnekleri paylaşıyoruz melekler :)

Fırfırlı İpten Fular Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırfırlı kısa hırka modeli

Fırfırlı kısa hırka modeli

kısa hırka modelleri ve yapılışları İP:Kahverengi 300 gr Turuncu : 150 gr Tığ: 1 Numara Beden : 38 Yapılışı: Beden genişliğinizde zincir üzerine 3 zincir atlayarak tırabzan yapın. Yakayı V şeklinde açın. Arka, Ön ve kolları tırabzanla tığlayıp birleştirin. Hırkanın Çevresine ve kol ağzına turuncu renk ile 2 trabzan atlayarak 3. tırabzana batın. Tekrar zincir çekip battığınız yerden...
  2. Fırfırlı etek modelleri

Fırfırlı etek modelleri

fırfırlı etek modelleri fırfırlı uzun etek modelleri uzun etekler Ben bunlara bayılıyorum..Çok şekerler ya......
  3. Fırfırlı İpten Fular

Fırfırlı İpten Fular

Fırfırlı İpten Fular nasıl yapılır varsa modelini yada bilgilerini paylaşın hanımlar.
  4. Fırfırlı ip nasıl örülür

Fırfırlı ip nasıl örülür

Yha birisi bana yardımcı olsun acaba fırfırlı ip nasıl örülür. Görsel yada anlatımlı bişey var mı teşekkür ediyorum.
  5. Fırfırlı İp Örülüşü

Fırfırlı İp Örülüşü

Fırfırlı İp Nasıl Örülür Fırfırlı İp Örülüşü Sevgili melekler, örgü örmeyi seviyor ve farklı örgüler denemek istiyorsanız size fırfırlı ipi önerebiliriz. Fırfırlı iple resimdeki gibi örgü yapabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş