gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

fırında patates mantar .. enfes:D:D

Konu, 'Sandviç - Kanepeler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

fırında patatesli mantar patates mantar patates fırında mantarlı patatesli

malzeme:
    1. kg patates
    2. 200 gr kaşar peyniri
    3. 2 ad kuru soğan
    4. 3 ad yeşil biber
    5. 2 ad kırmızı biber
    6. tuz
    7. karabiber
    8. kırmızı pul biber
    9. kekik
    yapılışı:
    İlk olarak patatesleri haşlayın. Haşlanan patateslerin kabuklarını soyun ve püre haline getirin ve püreyi daha önceden sıvı yağla altı yağlanmış mini fırın tepsisine eşit şekilde yayın. Başka bir tavada biber, mantar, soğan ve baharat karışımını karıştırın.isterseniz farklı sevdiğiniz baharatlar varsa ekleyebilirsiniz..
    Hazırlanan karışımı patateslerin üzerine eşit şekilde yayın. Son olarak üzerine rendelenmiş kaşar peyniri yayın ve fırına verin. Kaşarlar kızarıncaya kadar fırında bekletin..
    servise hazır afiyet olsun..

fırında patates mantar .. enfes:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fırında patates

fırında patates

Fırında Patates (9. aydan itibaren) - 2 adet patates - 1.5 çay bardağı rendelenmiş kaşar peynir - tatlı kırmızı biber - mısır yağı - tuz - biber Nasıl Hazırlanır? Patateslerin kabuklarını soyup ince halkalar şeklinde kesin. Fırın tepsisini yağlayıp, kestiğiniz patates halkalarını boşluk bırakmaksızın bitişik olarak dizin. Patates halkalarının üzerine kaşar peyniri rendesi ile...
  2. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  3. Fırında patates

Fırında patates

pük noktaları< Patates ve diğer kızartmaları yaparken dikkat patates yemekleri Patates ve diğer kızartmaları yaparken dikkat Aman yağ sıçratmasın Kızartma yaparken kızgın yağın çevreye sıçramasından çok pratik bir yolla kendinizi koruyabilirsiniz. Yağı kızdırmadan önce tavanın içine bir miktar tuz atarsanız, yağınız sıçramayacağı için güvenle kızartma yapabilirsiniz. Tuz yağın içindeki...

Sayfayı Paylaş