gebe
  1. nesllihan

nesllihan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Fırında tavuk için sos tarifleri......

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında nesllihan tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar fırında tavuk yapıcak olan arkadaşlarımıza önerileriniz nedir sos için marifetli bilgilerimizi paylaşalımm..... :thanks: :hey::hey: önce ben söyliyim.... <3<3 önce salça sosunun içine tavukları ve patatesleri bi kaba koyup içine bezelye, kekik, karabiber, tuz yağ ekleyip karıştırıyorum fırın torbasına yerleştirdikten sonra üzerine salça sosu hazırlayıp içine birazdaha kekik ve kırmızı biber eklerseniz enfes olur.... :yahoo::thanks:
    Şimdiden Teşekkürlerinizi duyar gibiyim c:)

CeMoŞ bunu beğendi.
Fırında tavuk için sos tarifleri...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırında Soslu Bütün Tavuk Tarifi

Fırında Soslu Bütün Tavuk Tarifi

fırında bütün tavuk tarifi bütün tavuk fırında nasıl pişirilir nasıl pişirilir tarifleri yapılır Yılbaşı sofranızda hindi yerine tavuğu tercih edenler için çok lezzetli yapılışı bir o kadar pratik fırında soslu tüm tavuk tarifini paylaşıyorum.Şimdiden ellerinize sağlık afiyet olsun şekerler:) 1 Küçük Boy Bütün Piliç 1 Paket Knorr Dağ Kekikli Susamlı Tavuk Harcı 2 Yemek Kaşığı yoğurt...
  2. Fırında tavuk için tavuk nasıl hazırlanır?

Fırında tavuk için tavuk nasıl hazırlanır?

Fırında tavuk için tavuk nasıl hazırlanır? Mutfakta henüz acemi bir ev kadınıyım ve sizden yardım bekliyorum acaba Fırında tavuk için tavuk nasıl hazırlanır?
  3. Resimli Fırında tavuk için tarifleri

Resimli Fırında tavuk için tarifleri

Fırında tavuk için tarifler fırında tavuk nasıl hazırlanır Resimli Fırında tavuk için tarifleri Fırında tavuk mu yapacaksınız? Ve nasıl yapacağınızı bilmiyor sunuz ya da emin mi değilsiniz? O halde biz size bu konuda yardımcı olalım Melek'ler:) İşte size fırında tavuk yapmanın püf noktaları şekerlerim:) Fırında Tavuk Malzemeleri; 1 kg but 1/2 kg patates 1 çorba kaşığı salça 1/2 çay...
  4. fırında tavuğun sosu nasıl yapılır?

fırında tavuğun sosu nasıl yapılır?

Kzlsr acıll br soru fırnda tavuk baget yapcam bana sosunn tarfnı bılen varsa hemen soyleyebılır mıı
  5. Yılbaşına özel fırında tavuk tarifi

Yılbaşına özel fırında tavuk tarifi

yılbaşı gecesine özel tavuk tarifi,yılbaşı için fırında tavuk tarifi,yılbaşı fırında tavuk tarifi,yılbaşı gecesi fırında tavuk nasıl pişirilir Fırında tavuk malzemeleri 1 bütün tavuk 2 limon 6~8 diş sarımsak 2~3 dal biberiye 2~3 sap taze kekik 3~4 dal adaçayı 60 gr tereyağı Tuz Karabiber Fırında tavuk hazırlanışı Fırında tavuk: Bütün tavuğu iyice yıkayıp...

Sayfayı Paylaş