gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Firkete İle Şal Modeli

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

firkete şal modelleri firkete şal örnekleri modeli işi modelleri [​IMG]

2. ayşegül_ea

ayşegül_ea Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Firkete İle Şal Modeli
    güzelmiş cnm ya

Firkete İle Şal Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Firkete

Firkete

Rüyada firkete görmek, gönül ferahligi ile yo-rumlanir. Rüyasinda basinda firkete oldugunu görmek erkekse kedere ve sikintiya; kadinsa, feraha ve sevince isarettir. Baska bi-risinin basina bir kurdela ile birlikte bir firkete taktigini görmek, o kisi yüzünden bir sevince kavusacagina veya ondan bir iyilik görecegine; o kisinin kendi basina ayni seyi taktigini görmek, kötü bir seyle...
  2. Şal modelleri

Şal modelleri

şal modelleri sal modelleri şal modellerı mödelleri sal modellerı
  3. Firkete İşi Yaprak Modelli Örgü Şal Yapılışı....

Firkete İşi Yaprak Modelli Örgü Şal Yapılışı....

Örgü Şal Yapılışı Firkete İşi Şal Yapılışı Örgü seven meleklerim sizlere şimdi firkete işi bir örgü şal modeli yapılışını sunacağım...Ben pek anlamıyorum örgüden ama örgü örmeyi seven meleklerimiz modele bayılacaklardır eminim..El emeği göz nuru dökerekten güzel bir şal modeli çıkıyor ortaya...yapılışını aşağıda sizler için sunuyorum...Bunlarda tığ işi şal modelleri bakmak isterseniz.....
  4. Şal modelleri ile şıklığınızı tamamlayın

Şal modelleri ile şıklığınızı tamamlayın

Sonbahar aylarından itibaren kullanılmaya başlanılan şal modelleri, farklı renk ve modeller ile bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Dış mekan gezmelerde kıyafetlerinizin üzerine kullanabileceğiniz şal modellerini ev gezmelerin de ince giysilerinizin üzerine de kullanarak hem şıklığınıza şıklık katacak hem de kendinizi serin havaya karşı koruma altına almış olacaksınız. Biz...

Sayfayı Paylaş