gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Firsatin Kazasi Olmaz!!!

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Delikanlı yillar sonra dogduğu kasabaya döner. Sabah uyandiginda aklina yillar önce evlenmek istedigi, kasabanin en guzel kizi gelir.
    Kizin güzelligi çevre kasaba ve sehirlerde bile dillerdedir ve kimler istediyse kiz bir turlu olumlu yanit vermemistir. Otelden cikar ve gördügü yasli adama kizi sorar. Yasli adam az ilerde güzel bahce icinde
    bir ev gösterir, kizin orada oturdugunu söyler. Delikanlı merak eder, kizin nasil biriyle evlendigini. Bir kösede beklemeye baslar, bir müddet sonra yaslica, kel pek de hos görunmeyen bir adami yolcu eder kiz kapidan... Üstelik zengin bir adam da degildir.

Adam gittikten sonra delikani calar kapiyi, kendini tanitir. Sorar niye bu adamla evlendigini kiza. Kiz:
    - Söylerim der ama bir kosulla. Evin arkasinda büyük bir gül bahcesine götürür delikanliyi ve der ki:
    - Bu bahcenin en güzel gülünü bana getirirsen söyleyecegim sana niye bu adamla evlendigimi. Ama asla geri yürümek yok bahcede, arkana bakmak yok en güzel gülü istiyorum sadece.

Memnuniyetle der delikanli ve girer bahceye. Uzatmisken elini pembe bir gonca görur az ötede, ilerler. Ona uzanirken kadife kırmızı bir gül ilisir gözune ilerde. Derken.. Bir de bakar bahcenin sonuna gelmis. Kiza verdigi söz gelir aklina.. Geri dönmek yok. Ne yapsin. Mecburen buldugu alelade, hatta solmaya yüz tutmus bir gülü mahcup bir sekilde götürür kiza. Kız gülümser gülü görünce.

- Bilmem aldin mi cevabini der delikanliya. Iste hayat bu bahcede yürümeye benzer....

Firsatin Kazasi Olmaz!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BariŞ Akarsu Trafİk Kazasi GeÇİrdİ

BariŞ Akarsu Trafİk Kazasi GeÇİrdİ

Muğlada geçirdiği trafik kzasında doktoru durumunun ciddi olduğunu söyledi doktorun yaptığı açıklamaya göre -Hastamız solunm cihazına bağlı yaşıyor.Hayati tehlikesi çok yüksek.Hasta tam komada geldi.Kfasında ve yüzünde çok kırık var.Bu ameliyatla tedavi edilemez.Yoğun bakım tedavisi devam edicek.Beyin uzun süre oksijensiz kalmış.Durumu kötü.Felç olabilir.... :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
  2. yeni bir tren kazasi daha

yeni bir tren kazasi daha

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Sivas-Karabük seferini yapan yük treninin Sivas’ın Şarkışla İlçesi’nde, Ankara’dan Malatya’ya giden 4 Eylül Mavi trenine saat 6.20’de çarptığını bildirdi. Trenlerin hızlarının düşük olması nedeniyle ucuz atlatılan olayda yaralanan 5 kişi jandarma tarafından hastanelere kaldırıldı . Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nden yapılan...
  3. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. çay olmazsa olmaz

çay olmazsa olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş