gebe
  1. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Firsunlu melekler

Konu, 'Memleket Melekleri' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

giresunlu melekler bizlerde biraraya toplanalım

2. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Firsunlu melekler
    giresunlu degilim ama bi ugrayayim dedim[​IMG]corumlu kabul edermisin

3. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tabiki canım neden olmasın hoşgeldin

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba..Bende komşuyum..Ordu'luyum..Kolay gelsin canım..

5. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım sende hoşgeldin vijdan

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    giresun bulancak ama başlık neden firsun ??

Firsunlu melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler.............

Melekler.............

EvEt hanımlar şimdi sıra sizde melekler hakındaki düşünceleriniz Önceki ve Sonraki ben başlayım önce.... . meleklere girmeden önce kendımı kapaTmıştım tüm dünyaya dostluklara inanmıyor ve fedakarlık yapmaktan bıkmıştım .. ve meleklerden sonra karşılık beklemeden dostluğu öğrendım burda tek karşılık sevgıydı saygıydı beklenen ve ben burda o saygıyı o sevgıyı fazlasıyla buldum..... burda...
  2. meleğim...

meleğim...

Tek korkum yapayalnız kalmak yani sensiz…Sen yokken içim acıyor.Korkularım oluyor düşmanım… Varlıgını bilmek,yanımda oldugunu hissetmek yetiyor galibiyete … Yeniyorum korkularımı endişelerimi … ‘’İyi ki varsın sevdigim ve iyi ki benimlesin’’ Seni yazarken satırlar kıskanıyor sevgimi.Kelimeler hayran kalıyor duygularıma… Düğümleri,bilmeceleri tek tek çözüyorum seninle… Sen açıyorsun bütün...
  3. meleklerime

meleklerime

"Bence Dünyanin Yedi Harikasi : 1) görmek 2) duymak 3) dokunmak 4) tatmak 5) hissetmek 6) gülmek 7) ve sevmek... Görmekten, duymaktan, dokunmaktan, tatmaktan, hissetmekten, gülmekten ve sevmekten mahrum olmayacaginiz bir yasam dilerim...
  4. Meleğimsin....

Meleğimsin....

Susma ,,, ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla duyar duymaz uyanırım ,,, bilirsin ! Ama aramazsın ,,, iyi bilirim ! Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Bendim... Senin için senden geçtim Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana...
  5. Meleklerim

Meleklerim

Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak...

Sayfayı Paylaş