gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fırtına resimlerri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

fırtına resimlerri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. metal fırtına

metal fırtına

arkadaşlar metal fırtına kitabını okudunuzmu bilmiyorum ama bence bi okuyun tavsiye edrim........ hayata bakışınızı değiştiriyo...
  2. gifhorndan manzara resimlerri

gifhorndan manzara resimlerri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  4. Sebepsiz Fırtına

Sebepsiz Fırtına

Yaşar'ın çok sevdiğim bir parçası kızlar.. Bakın nasıl da güzel yapmışlar. Gerilir büyür ah Bir sebepsiz firtina Kardesidir umut askin Kalan elinde avucunda Firtinalardan kurtar beni yar Batirma gemilerimi Umutlar askin teknesi yar Umutlarim tükendi ay ay a Sensiz olmuyor yerine konmuyor Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor Karlara inat yürürüm yollarina...

Sayfayı Paylaş