gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

fırtınalar kopucak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kanal D nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu da buakşam olay var yasak aşk patlak veriyor aman sakın kaçırmayın buakşam izleyin derim.....
    ATEŞLİ ÖPÜCÜK!
    KANAL D’NİN SEVİLEN DİZİSİ “AŞK-I MEMNU”DA OLAYLAR GİDEREK KARIŞIYOR.

Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem’in başrolü paylaştığı dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde, eşinin yeğenine aşık olan Bihter, kendine daha fazla yalan söyleyemeyeceğini anlıyor. Bihter, bir anlık zaafına yenik düşüp Behlül’ün öpücüğüne karşılık veriyor.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bitti bileeeeeeeee

fırtınalar kopucak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fırtınadan sonra

fırtınadan sonra

Aşkın bir adı hüzünse, öbür adı mutluluktur. Yarısı zorluksa, diğer yarısı rahat bir soluktur. Bir gün yüreğin kanadığında, biri ağlar ise "O" gerçek dostundur. Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın. Düşmanlarınla öyle yaşa ki dost olduğunda yüzün kızarmasın. Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç, bir tohumla başlar....
  2. Ve Fırtınalar

Ve Fırtınalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Apple, fırtınayı dizüstünde kopardı

Apple, fırtınayı dizüstünde kopardı

San Francisco'da başlayan MacWorld 2008'in açılış konuşmasını yapan Apple'ın CEO'su Steve Jobs, geçen sene iPhone ile cepte kopardığı fırtınayı, bu sene MacBook Air ile dizüstüne taşıdı. Bu kadar ile yetinmeyen Apple, HD kalitesinde online film kiralama ve Apple TV ile doğrudan TV'ya aktarılabilecek HD film içeriğinin de müjdesini verdi. EN İNCE DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR Apple CEO'su Jobs'un...
  4. kopucaksın

kopucaksın

**BANA YAMUK YAPMA AMA KARE ÜÇGEN FALAN YAPABİLİRSİN **ben güzele güzel demem kafam güzel olmayınca **AŞKIM SENİ SEVİYORUM AMA PARAYI DAHA ÇOOOOOOOOK... LAKİN; PARANIN NE ÖNEMİ VAR MÜHİM OLAN MİKTARI) **KARAR VERMİSTİM SANA DÜNYANIN EN GÜZEL EN SİRİN EN MATRAK EN NADIDE EN GOZ ALICI HEDIYESINI GONDERECEK TIM AMA POSTACI BANA BAGIRDI (CIK O PAKETIN ICINDEN)DIYE? **Yalancinin mumu yatsiya...
  5. Fırtınada uyuyabilr misiniz?

Fırtınada uyuyabilr misiniz?

Yıllar önce bir çiftçi, fırtınası bol olan bir tepede bir çiftlik satın almıştı. Yerleştikten sonra ilk işi bir yardımcı aramak oldu. Ama ne yakındaki köylerden ne de uzaktakilerden kimse onun çiftliğinde çalışmak istemiyordu. Müracaatçıların hepsi çiftliğin yerini görünce çalışmaktan vaz geçiyor, burası fırtınalıdır, siz de vazgeçseniz iyi olur diyorlardı. Nihayet çelimsiz, orta yaşı geçkince...

Sayfayı Paylaş