gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Fısıltı

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gizli kalacak iş, söz ve maceradır.

Fısıltı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fısıltı ve tuğla

fısıltı ve tuğla

FISILTI VE TUĞLA Genç ve başarılı bir yönetici, yeni Jaguar'ıyla bir mahalleden hızlı bir şekilde geçiyordu. Parketmiş arabaların arasından yola aniden çıkabilecek çocuklara dikkat ediyordu ve bir şey gördüğünü sanarak yavaşladı. Arabayla caddeden yavasça geçerken hiç bir çocuk göremedi fakat, arabasının kapısına bir tuğla atıldığını farketti. Aniden arabasını durdurarak...
  2. bir sewda sözü fısılda hazırım inanmaya...

bir sewda sözü fısılda hazırım inanmaya...

hazırım inanmaya her durumda inanmaya hazırım ben Seni tanıdıktan sonra hep kızmışımdır zamana,ne çabuk geçiyor diye...Oysa şimdi ben seni sensizlikle yaşamaya mahkumum. Ne de zor seni sadece rüyalarımda yaşatmak...Benim olmayacağını biliyorum. Anlatsam sevgimi ,aşkımı karşılıksız kalacağından korkuyorum .Ağzından çıkacak bir “Hayır”cevabı inan ruhumu bedenimden ayıracak. Yanında gölge...
  3. Unutursam Fısılda film Şarkısı -Gel yada Git

Unutursam Fısılda film Şarkısı -Gel yada Git

gel yada git şarkısı dinle,gel yada git unutursam fısılda dinle,çağan ırmak unutursam fısılda film şarkısı dinle,unutursam fısılda şarkısı dinle,unutursam fısılda gel yada git, GEL YADA GİT-UNUTURSAM FISILDA SOUNDRACK DİNLEMEK İÇİN TIKLA Çağan Irmak’ın yeni filmi Unutursam Fısılda müzikleriyle gündemi sarstı. Kenan Doğulu’nun film için özel bestelediği parçalar Farah Zeynep Abdullah’ın...
  4. Unutursam Fısılda Film Konusu

Unutursam Fısılda Film Konusu

unutursam fısılda filmi,unutursam fısılda film özeti,unutursam film oyuncuları,unutursam fısılda filmi hakkında bilgiler Sağlık lisesinden yeni mezun olup, kasabanın sağlık ocağında hemşireliğe adım atan Hanife ve aykırı kzı kardeşi Hatice, küçük ve kendi halinde, muhafazakar bir kasabada yaşamaktadırlar. Hanife ne kadar çekingen ve içine kapanıksa, Hatice bir o kadar haylaz, laf dinlemez...

Sayfayı Paylaş