gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

fiskos + özellik..

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bacılarr bakın deişik bişi yapalım bi oyuna başlayalım.. mesela herhangi bir konuda son yorum yapan insan hakkında burda düşüncelerimizi yazalım ..

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ben cadıcıma denk geldim ve başlıyorum..
    tanıdığım insanlardan en temiz yürekli en tatlı en şeker hatunlardan birisi.. hem çok eqlenceli hem çok onat.. her konuda başarılı olmanın sırrını çözmek zor deil ki zaten sen bu kapasiyete sahipsin anladığım kadarıyla cadıcım.. tam sana yakışan bi nickle melekler mekanına hoşgeldin canım ..

fiskos + özellik.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitkilerin özellikleri

Bitkilerin özellikleri

Zamanı ölçebilme yeteneği genelde insanın dışında diğer canlılarda bulunmasının beklenmediği bir özelliktir. Bunun sadece insanlara özgü olduğu düşünülebilir ama hem bitkiler hem de hayvanlar, zamanı ölçme mekanizmasına yani "biyolojik bir saate" sahiptirler: Bitkilerdeki Biyolojik Saat Bitkilerin zamana bağlı hareketlerinin ilk defa anlaşılması 1920'lere dayanmaktadır. Bu yıllarda...
  2. emoLarin özeLLikLeri

emoLarin özeLLikLeri

emoların özellikleri emo’cu olma durumunun en belirgin ortak özellikleri şunlar: - Şiir veya şarkı sözü yazıyorlar. - Günlükleri var. Çoğu myspace’i tercih etse de, sadece defter kullananlar da var. - Çizim yapmayı seviyorlar. - Çoğu en az bir enstrüman çalabiliyor. - Saçlarını boyuyorlar [genelde siyah veya kırmızı] - Saç yüze gelecek şekilde fönleniyor. Çoğunda tek göz kapanıyor. - Makyaj...
  3. Cennetliklerin özellikleri

Cennetliklerin özellikleri

cennetliklerin vasıfları cennete kimler girer Cennetlikler Kimlerdir? Az önce yine bir misafirimiz Cennetlikler kimlerdir diye sormuş. Gönül ister ki cennetlikler hepimiz olalım diyoruz ama gönül istiyor diyede bu sadece istemekle olmuyor da demeyi biliyoruz. Evet Melek'ler, bu sayfamızda cennete kimler girer edindiğimiz bilgilerle öğrenelim. Kur'an ve Sünnet'te ifade buyrulduğuna göre,...
  4. Antrenörün özellikleri

Antrenörün özellikleri

arkadaşlar Antrenörün özellikleri nelerdir ve iş imkanları nelerdir, bilgi bekliyorum. şimdiden tşkler.
  5. Karnabaharın Özellikleri

Karnabaharın Özellikleri

Karnabaharın özellikleri Karnabaharın yararları nelerdir Karnabahar besin değeri Özellikle pişerken ve haşlanırken çıkardığı koku nedeniyle pek sevilmeyen sebzelerden biri olan karnabahar tam bir vitamin deposu melekler :) Bakın karnabaharda bulunan vitamin değerleri ve bu kıymetli sebzenin insan sağlığına faydaları nelermiş :tik: BESİN DEĞERLERİ 100 gr. karnabaharın içerdiği besin...

Sayfayı Paylaş