gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Fistik gibi Kotlarrr....

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 7 Mart 2008
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Fistik gibi Kotlarrr....

evet kördüğüm fıstık gibi kotlar kotların içindekilerde öyle eline sağlık canım.

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evet canım kotlarmı fıstık gibi yoksa kotun içindekilermi

4. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine ellerine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

Fistik gibi Kotlarrr.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fistik Ezmeli Ve Pirinçli Kurabiye

Fistik Ezmeli Ve Pirinçli Kurabiye

Yemek Adı : Fıstık ezmeli ve pirinçli kura MALZEMELER 1 kahve fincanı esmer şeker 1 kahve fincanı şeker 1 kahve fincanı margarin 1 kahve fincanı fıstık ezmesi 2 yumurta akı 1-1/2 su bardağı un 1 çay bardağı yulaf 1 kahve fincanı Amerikan Pirinç kepeği 3/4 çay kaşığı kabartma tozu 1/4 çay kaşığı tuz 1 çay bardağı küçük yuvarlak çikolata HAZIRLANIŞI Fırını önceden 220 derece ısıtın. Esmer...
  2. Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Gibiler ülkesinde Gibi gibi sevme beni Kara gözlükler ardından Görmezden gelme beni Bildiğim şeyleri soruyor gibi yapma Germe beni Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hiçbir şeyi hiç kimseyi herkes gibi sevmedim ben Onca yaraya açlığa karşılık beklemeden Çok zamansız gittiler hiç acelem yokken sen gitme Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hayat beni savurdu yerden yere Sen esme Ad...
  3. Bebek gibi...

Bebek gibi...

Huzurevinin bahçesinde iki tonton yaşlı adam bi banka oturmuş laflıyorlar, -Aaah ah.. yaş oldu 73.. elim ayağım tutmuyor, her tarafım ağrıyor.. benle aynı yaşta değil misin ya sen kendini nasıl hissediyorsun? -Yeni doğmuş bir bebek gibi.. - A aa? Nasıl yani? - Kafada saç yok, ağızda diş yok, galiba az önce de altıma yaptım....
  4. Gelin Gibi...

Gelin Gibi...

Baktığında gelin çiçeiğini andırıyorlar.. Çok güzel resimler.. İnsanın baktıkça bakası geliyor.

Sayfayı Paylaş