gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.267
    Ödül Puanları:
    113

Fıstık Örgüden Yapılan Bere Modeli(Açıklamalı)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

açıklamalı bere modelleri, fıstık örgü bere modelleri, bere modelleri 2014 Soğuk kış aylarında sizin için vazgeçilmez bir aksesuar olacak fıstık örgüden yapılmış bere modeli ile birlikte açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, modeli uygulayacak hanımlara kolaylıklar diliyoruz.

bere modeli.jpg

Fıstık Örgüden Yapılan Bere Modeli(Açıklamalı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri Bere delisiyim ben, üstekki pembe berenin hemen hemen aynisi halam ördü bana
  2. Açıklamalı Çiçekli Bere Modeli

Açıklamalı Çiçekli Bere Modeli

Sizlere görünüşü şık ve kullanışlı yapılışı pratik çiçekli bere modelini ve açıklamalı yapılışını sunar, kolaylıklar dilerim. İp: 100 gr. Şiş: 5,5 numara Şapkaya 80 ilmekle başlayın. 1 düz, 1ters 5 sıra’lastik örün. Üzerine 6 ilmek düz örün, 1 dolayın, 2ilmeği toplayın, 9 ilmek düz örün,1dolayın, 2 ilmeği toplayın, 9 ilmek düz örün. Sıra sonuna kadar devam edin. İkinci sırada 7 ilmek düz...
  3. Bebek Örgü Bere Modelleri

Bebek Örgü Bere Modelleri

Bebek Örgü Bere Modelleri arıyorum ama lütfen yeni ve pratik örgü modelleri olsun kız erkek fark etmez nasıl olsa ikisinede örecem:)
  4. Çocuklar İçin Kulaklıklı Örgü Bere Modeli(Açıklamalı)

Çocuklar İçin Kulaklıklı Örgü Bere Modeli(Açıklamalı)

bu konu kulaklıklı örgü bere yapılışına yer vermektedir. Kış ayların da yetişkinliklerin de tercih ettiği ve soğuktan çocuklarınızı koruyacak kulaklıklı örgü bere modeli ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Renk tercihi tamamen size kalmış bu bere modelini çocuklarınız da eminiz ki çok beğenerek kullanacaktır:) Örgü Kuzu Bere Modelinin Yapılışı : ALTMIŞ ilmek başlanır. ONİKİ...
  5. Açıklamalı Mavi Renk Bayan Bere Modeli

Açıklamalı Mavi Renk Bayan Bere Modeli

açıklamalı bere modelleri, açıklamalı şapka modelleri, bere modelleri 2014 Kış aylarının vazgeçilmez örgü modellerinden biri olan bere örneklerinden sizler için seçtiğimiz mavi renkte açıklamalı bere modelini ve ardından açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Örgü bere modelinin yapılışı : Şapkayı 5.5 nolu şiş ile YETMİŞ ilmek başlayın. SEKİZ sıra ters SEKİZsıra düz örgü...

Sayfayı Paylaş