gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

fıstıklı kuzu sarma(videolu)

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fıstıklı kuzu sarma(videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuzu

kuzu

: Kuzu .Rüyada kuzu güzel bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kuzu güzel bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Güzel arkadaşlar edinecek, mutlu bir yaşam sürdüreceksiniz. Ölü bir kuzu, mutsuzluğun ve sorunların işaretidir. Müjdeli haberdir.Rüyada görülen kuzu, ana ve babasina itaat eden bir çocuktur. Hanimi gebe olan kimse rüyada bir kuzu bagislandigini görse, itaatli bir erkek...
  2. Kakaolu sarma

Kakaolu sarma

kakaolu sarma sarma kek kakaolu tatlısı Melişlerim çok güzel bir tarif mutlaka deneyin çok beğeneceksiniz:) Malzemeler 1 kilo süt 3,5 kahve fincanı un 4 kahve fincanı şeker 50 gr kakao 1 paket krem şanti 300 gr hindistan cevizi 1 su bardağı süt Süslemek için damla çikolata Yapılışı Süt,kakao,un,ve şekeri derin bir tencerde karıştırın.Muhallebi kıvamını alıncaya kadar pişirin.El...
  3. Tavuk Sarma

Tavuk Sarma

tavuk sarma tavuk fileto sarma forumda varmı diye baktım ama buna benzer sanırım birkaç tarif verilmiş ama tam benzerini bulamadım sizlerle paylasmak istedim :) Malzemeler, 2 parça tavuk göğüs fileto 10 dilim salam 5 adet salatalık turşusu 1 adet yumurta 1 kâse mısır gevreği 1 çay kaşığı karabiber Damak tadınıza göre tuz Hazırlanışı, Tavuk filetoları tuz ve...
  4. Kuzu Kuzu meee Resimleri

Kuzu Kuzu meee Resimleri

kuzu kuzu isimleri Bu kuzular çok sevimli.Bayram sonu sizlere biraz vijdan azabı çektireyim dedim :oppucuk:Nasıl yediniz bu zavallı kuzuları :D hahaha (Not:Ben yemedim valla ) Yirimm yirimmm .:D
  5. Kuzu Kuzu Muhabbet

Kuzu Kuzu Muhabbet

Hadi bakalim hayirli ugurlu olsun benim kösem. aslinda sadece üstteki cümleyi yazmistim önce ama kisa buldular uzattim.arkadaslar ziyaret eden herkese tesekkür ederim.eliniz bos gelmeyin cok ayip hahaha

Sayfayı Paylaş