gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Fıstıktan Kaçan İşçi

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

antep fıstığı nasıl toplanır nerde yetişir resimleri antep fıstığı hakkında tüm bilgiler burda melekler merhaba melekler sizee geçen gün yaşadığım çok komikk bir anımı yazmak istedim
    malum bizim bölgede antep fıstığı yetiştiriciliği yapılıyor antep fıstığı faydaları saymakla bitmezz özellikle kalp hastalarına antep fıstığı iyi geliyor

şimdi bizimde fıstık bağımız var ve geçen gün toplamaya gittik görümcemin oğluna bize işçi bul getir dedikk ona güvenerek yola çıktık bizz biz 8 kişi bul dedik bu 4 kişi getirmişş

neyse geldiler şimdi bunalr ben uzaktan gördüm görümcemin oğlu sen adamalrı getiriken de saat 3 te biter işimizz işçilerden birisi bağa gelince sormuş demiş bu bağın sonu nerde
    görümcemin oğluda uuuu ucu sonu yok demişhahahahahaha
    bu adam daha bir iki toplamış demiş tişim geldi geliyom hemen hahahahaha

gitmiş adamm bekle bekle gelmiyorr görümcemin oğlu bağırıyor çığırıyor howwww lowwww diye hahaha ama ses yok meğersem adam kaçmışmı hahahaha sonu yok deyince korkmuş gözüü tişe gidiyorum diye kaçmışş hahaha anam dağ başında kaldıkmı 3 işçiylee hahahaha

hele diğer işçilerin muhabettini biri diyo " la oğlumm delidi la o dedim emmıoğlu nedisin bene bi baktıı korktum lee gelmesin o psikopatmıdır nedirrr deli gibi bahidii" hahahaha ben onları duydukça dahada yarıldım hahaha

sonra oğlan çağırıyoo loww nerdesinn diye diğer işçilerden birisi diyo lo bırak belki amel (ishal) olmuştur hahahaha diğeri diyo kabızz hahahahahahaha resmen akşama kadar bekledik dönsün diye hahaha

eltimde diyo hele gidin bakın bayıldımı yoksa elin malına girdide bekçimi yakaldı hahaha
    ordan biri diyo gidip bakıyomuşuz ağaca bağlamışlarrhahahaha

dedim bekçi görse dili yokmu desin ben işçiyim burdaa dedim kaçtı o hahaha

görümcemin oğluda diyo raporluydu o deli deli la dedim sen ne demeye bize raporlu getiriyon ya bizi doğrasaydı dağ başında hahahahahahaha

sonra işçiler söylenmeye başladı nasıl kaçtı şimdi eve hangi yüzle dönecek karısına ne diyecek kaçtımmı diyecek hahahaha tifirenmmii dersinizzz küfür edenmi hahahaha

neysee o gün bitmdi işimiz çok az kaldı ertesi güne gittik devam ettik öğleden sonra bitti gidiyoruzz tarla yolundan ana yola çıkıcazz yan komşumuz var bağ komşusuu tanıdıkk
    adam yolumuz bi kestii dedik noluyoo yola çıkmamızaizin vermedihahaha şok olduk üstümüze bi geldii

nedisinizz nere gidisinizzz diye hahahaha eşimde diyo aha bitirdik eve gidiyozz hahaha

adam bizi hırkıss sandıı fıstığını çaldığımız sandıı eşimde bitirdik gidiyoz diyo hahaha vurdurtacak bizii allahım yereppim hahahaha
    neyse adam arabaya yaklaştı baktı bizizz tiiii sizmidinizz dediii hahaha dedim emmi sen bizi hırkısmı sandınn:hıh: hee dedi adam hahahahaha

çok maceralı bir fıstık toplama olduu heç unutmam hahahaha

emral ve ahueda bunu beğendi.
  2. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    keşkem bende oladımmm hahaha çok komik geçmişş yavvv nasıl ben yoktumm orda bende bagırmalıydım howww lowww diyee hahaha hele enişteye koptumm aha bitti gidiyozz hahaha allahım çok yaşa eniştee hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Senin her anın olay macera be hahaha Akşam bunu msn de dinlediğimden beri gözüümün önünde canladırıyor kahkaha atıyorum hahaha Birde eniştenin spor salonu macerası da eklenince gülmekten nefes alamıyorum hahaha Ahh o fıstık bağında bende olsaydım keşkeee :D:D:D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    höss höss yine gitti spor salonunaa hahahaha bakalım bugün ne olcek ama bu defa akkapısı var hahahahahaha ayy rüya keşke olaydın yeminle gülmektenn yerlere yatardınn:D:D

5. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    hahaha ayyy çok komikkk cimooo her anın macerahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    la bikere mecere yaşama kıskanik hee hahaha süpermiş yarıldım gülmeye halim yk cemoş sen beni öldürecenmihahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
Fıstıktan Kaçan İşçi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çam fıstığı

Çam fıstığı

Bakınız; Çam.Ufak, fakat sevinç verecek kısmettir. Bu tam zamanında gelecek para olarak da yorumlanır.Rüyada çam fistigi görmek hayirdir. Çam fistigini agacindan topladigini veya yedigini görenin eline cömert bir adam tarafindan verilecek mal ve para geçer.
  2. Şam fıstığı

Şam fıstığı

Rüyada şam fıstığı yemek, gereksiz ve faydasız bazı işlerle uğraşmakta olduğunuzu gösterir. Rüyasında Şam fıstığı yiyen kişi , boş, gereksiz, yarar sağlamayan işlerle vakit geçiriyor demektir.
  3. kendimizden kaçamayız

kendimizden kaçamayız

Her ne kadar bazen kendimizden kaçmak istesekde kaçamayız...Çok güzel ve okudukça kendinizden birşeyler bulacağınız bir yazı:hula: * Bilginin zehiri bünyeye bir kez yayılmaya görsün; değiştiremediğimiz gerçekler karşısındaki çaresizliğimizi sürekli bize hatırlatarak, her anımıza acımasızca sinerek hayatın tadını kaçırır. Her çeşit bilgi, kazandırdıkları kadar kaybettirdikleriyle de...
  4. Fıstıkı künefe

Fıstıkı künefe

MALZEMELER 300 gr tel kadayıf 200 gr künefe beyniri 1 çorba kaşığı tereyağ 1 kase yeşil fıstık SERBETİ İÇİN 2 su bardağı su 3 su bardağı toz şeker 1 dilim limon HAZIRLANIŞI 300 gr tel kadayıfı ince olarak kesin.Tavaya bir çorba kaşığı tereyağını iyice yayın.Üzerine tel kadayıfın yarısını ilave edin. Üzerine künefe peynirleri ilave edin.Künefe peynirin üzerine kalan tel kadayıfı...
  5. Antep fıstığının faydaları

Antep fıstığının faydaları

antep fıstığının faydaları, nelerdir, ve zararları, hakkında bilgiler burda arkadaşlar Çerezlerin şahı, tatlıların tadı, damakların lezzeti olan antep fıstığının meğerse bir çok faydası varmış Melek'lerim. Tamam tamam sabırsızlanmayın, antep fıstığının faydalarını hemen aktarıyorum sizlere:A * Günde 10-12 adet yenilen iç antepfıstığı,vücudun günlük yağ ihtiyacını karşılayabilmektedir. *...

Sayfayı Paylaş