gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fiyatların zirve yaptığı 2008 yılında Türkiye'nin petrol faturası bir önceki yıla gör

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Vergi borçlarını tahsil edemeyen mali idare, çözümü banka hesaplarına ek koymakta buldu Macaristan'da Vergi Dairesi, stopaj ve diğer nedenlerle vergi borcu olan şirketlerin bankadaki hesaplarına el koydu.

Vergi dairesi yetkilileri yaptıkları açıklamada, 2009 yılının ilk üç ayında vergi borcu olan 169 bin 800 şirketin banka hesabına el koyarak, borçları tahsil ettiklerini bildirdi.

Daha önce ülke tarihinde hiç bu kadar borçlu şirket olmadığını açıklayan Macaristan Vergi Dairesi Başkan Yardımcısı Laszlo Vargane, 17 milyar avro vergi borcunun önemli kısmını tahsil ettiklerini, ancak borçlu şirketlerin sayısının her geçen gün arttığını söyledi.

Fiyatların zirve yaptığı 2008 yılında Türkiye'nin petrol faturası bir önceki yıla gör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Yıllar Önceki Mazim

Güçlü Soydemir - Yıllar Önceki Mazim

Bu gece içime çöktü bir hüzün Her halimden belli üzgünüm üzgün Perişan bir halde canımdan bezdim Yıllar özceki mazim aklıma düştü Bu gece kendimden geçebilirim Sokaklarda gezip içebilirim Sanmayım bir ayyaş serseriyim Yıllar özceki mazim aklıma düştü Hatıra defterinin bu son sayfası Yüreğimde saklı binbir anısı Bu benim gönlümün büyük davası Yıllar özceki mazim aklıma düştü..
  2. 2008 2009 yılı çanta modelleri- hepsi bir birinden şık çantalar :)

2008 2009 yılı çanta modelleri- hepsi bir birinden şık çantalar :)

2009 yılı çanta modelleri evet hanımlar bazılarımızın sıradan bir aksesuar olarak gördüğü,bazılarımızında tutkunu ve hatta nerdeyse bir servet yatırdığımız yılın çanta modelleri :) her ne kadar illegal olsada piyasaya daha çıkmadan sizler için resimlerini çektim siteye attım :D:Ddesemde tabiki siz yutmadınız:D:D atmacalar iyi uçuyor demi :haha:
  3. Petrole bir yılda 24 milyar dolar ödedik

Petrole bir yılda 24 milyar dolar ödedik

Fiyatların zirve yaptığı 2008 yılında Türkiye'nin petrol faturası bir önceki yıla göre yüzde 24 oranında arttı 2008 yılında Türkiye'nin petrol faturası bir önceki yıla göre yüzde 24 oranında artarak, 19,2 milyar dolara yükseldi. Yetkililer, petrol fiyatlarındaki düşüşe paralel bu yılın sonunda petrol faturasının azalmasını bekliyor. Türkiye'nin 2008 yılı sonu itibariyle kalan üretilebilir ham...
  4. Türkiye'nin 2012 yılı nüfusu kaç ?

Türkiye'nin 2012 yılı nüfusu kaç ?

Açıklanmış diyorlar ama bulamadım Yeni nüfusumuz kaç kaç milyon kişi omuşuz ?
  5. 2012 yılında pasaport fiyatları

2012 yılında pasaport fiyatları

Pasaport Fiyatları 2012 yılında ne kadar 2012 yılında pasaport fiyatları Merhaba Sevgili Melek'ler ve "2012 yılında pasaport fiyatları ne kadar oldu?" diyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda yeni ılda pasaport fiyatları hakkında ki bilgileri konu alıyoruz:) SÜRE HARÇ BEDELİ PAS. DEF. BDL 6 AY 80.50 TL 62.50 TL 1 YIL 117.60 TL 62.50 TL 2 YIL 191.90 TL 62.50 TL...

Sayfayı Paylaş