gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fiyonk Etkisi

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fiyonk Etkisi
    [​IMG][​IMG] Fiyonklar bu yaz sezonunda kıyafetleri ve aksesuarları süslemeye devam ediyor Çantalarda, kemerlerde, takılarda, elbiselerde sıklıkla kullanılmaya başlandı Fiyonklu taçlar ve bandanalar bence en gözde modeller arasında Kıyafetlerinizde özellikle aksesuarlarınızda fiyonkları kullanabilirsiniz​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Temmuz 2008
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fiyonk Etkisi
    teşekkürler

Fiyonk Etkisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fiyonk

Fiyonk

Evlilik anlamına gelir.
  2. Fiyonk bantlar

Fiyonk bantlar

Fiyonk olan herşeyi çok seviyorum bantlarda çok hoş durmuş.:)
  3. Çatalla fiyonk yapılışı

Çatalla fiyonk yapılışı

fiyonk yapımı fiyonk yapılışı çatalda şal örnekleri çatal şal örnekleri çatal modeli Sizlere oldukça pratik şekilde nasıl fiyonk yapılır şeklindeki sorunuza cevap olarak çatalla fiyonk yapılışını resimlerle göstermek istiyorum=)
  4. Fiyonk severlere ciciler

Fiyonk severlere ciciler

fiyonk KIYAFETLERİ SÜSLEYEN AYRINTILAR OBJELER BAZEN CİCİ BİR KIZI BAZEN ASİL BİR HANIMEFENDİYİ FİYON VE KURDELA SİZE NEYİ ANIMSATIYOR BİLEMEM AMA BENDE CİCİ BİR KIZ ŞİRİN BİR İZLENİM UYANDIRIYOR :) BU YÜZDEN MİDİR BİLEMEM BAYILIRIM FİYONKLU KIYAFETLERE İŞTE CİCİLERİMİZ BAKALIM SİZDE BEGENECEK MİSİNİZ...
  5. Fiyonk Detayı

Fiyonk Detayı

moda,fiyonk elbise,fiyonk modası,fiyonk modelleri,moda kadın Baharın yavaş yavaş geldiği;çimlerin yeşerip ağaçların tomurcuklandığı şu günlere bu güzel elbise yakışır diye düşündüm.. Fiyonk detayı süper cici bayıldım ama ayakkabılara bakmayın lütfen,zevkimiz bozulmasın:)

Sayfayı Paylaş