gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Fiyonk modası şimdide saçlarda

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2008 yılında kıyafetlerimizde, aksesuarlarımızda, ayakkabı ve çantalarda gördüğümüz fiyonk detayı 2009′da da etkisini gösteriyor. Lady GaGa da bu fiyonk modasını saçlarına taşımış. Saçlarını fiyonk şeklinde toplatan sanatçı sevimli ve güzel bir görüntü elde etmiş. Bu arada tırnağının üzerindeki fiyonk detayı da gözümüzden kaçmadı. [​IMG] Paris Hilton’un Fiyonk şeklinde topuzu:
    Fiyonk şeklinde at kuyruğu:

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fiyonk modası şimdide saçlarda
    aslında hem sık hemde biraz kötü duruyo gibi
    tskler paylasım için adminim

Fiyonk modası şimdide saçlarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010_2011 modası şimdiden belli oldu

2010_2011 modası şimdiden belli oldu

Dünyanın en önemli trend otoritelerinden Intercolor, 2010 - 2011 sonbahar kış trendlerini belirledi. Intercolor'da yer alan Özlem Süer ve Ümit Ünal, yılda iki defa yapılan toplantıda belirlenen trendler hakkında bilgi verdi. Giysi ve makyaj çok renkli olacak Küreselleşen gri tablonun etkisinden kurtulmak için modacılar, 2010 - 2011 sonbahar kış sezonunda daha renkli , oyuncak formları ve...
  2. 2011 Modası Şimdiden Belli

2011 Modası Şimdiden Belli

Dünyanın en önemli trend otoritelerinden Intercolor, 2010 - 2011 sonbahar kış trendlerini belirledi. Intercolor'da yer alan Özlem Süer ve Ümit Ünal, yılda iki defa yapılan toplantıda belirlenen trendler hakkında bilgi verdi. Giysi ve makyaj çok renkli olacak Küreselleşen gri tablonun etkisinden kurtulmak için modacılar, 2010 - 2011 sonbahar kış sezonunda daha renkli , oyuncak formları ve...
  3. Saçtan Fiyonk Yapımı (Videolu Anlatım)

Saçtan Fiyonk Yapımı (Videolu Anlatım)

fiyonk yapımı fiyonk saç yapımı saça saçta video saçtan fiyonk, modelleri, saç şekilleri, değişik, video ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Genç Melekler ve Ruhu Hala Genç Kalan Melekler, Bu videoda saçtan fiyonk yapımı anlatılıyor.Saçlarında değişiklik yapmak isteyenler için süper bir seçim..Buyrun..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=-MWqyGtzclQ
  4. fiyonk saç modeli nasıl yapılıyor

fiyonk saç modeli nasıl yapılıyor

kızlar fiyong saç modeli yapmak istiyorum nasıl yapılıyor bilen var mı
  5. 2013 saç modası Fiyonk Topuz Modelleri

2013 saç modası Fiyonk Topuz Modelleri

Fiyonk Topuz Modelleri 2012 2013 Yılının Fiyonk Topuz Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, 2012 yılının yarısına geldiğimiz şu günlerde, ünlü modacılar 2013 modası trendlerini şimdiden belirledi bile. Biz de modayı yakından takip eden tüm arkadaşlarımız için, bu sayfamızda 2013 saç modelleri arasında yer alan fiyonk topuz modelleri sunmak istedik. :)

Sayfayı Paylaş