gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fiyonk saç modeli nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar fiyong saç modeli yapmak istiyorum nasıl yapılıyor bilen var mı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

fiyonk saç modeli nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fiyonk modası şimdide saçlarda

Fiyonk modası şimdide saçlarda

2008 yılında kıyafetlerimizde, aksesuarlarımızda, ayakkabı ve çantalarda gördüğümüz fiyonk detayı 2009′da da etkisini gösteriyor. Lady GaGa da bu fiyonk modasını saçlarına taşımış. Saçlarını fiyonk şeklinde toplatan sanatçı sevimli ve güzel bir görüntü elde etmiş. Bu arada tırnağının üzerindeki fiyonk detayı da gözümüzden kaçmadı. Paris Hilton’un Fiyonk şeklinde topuzu: Fiyonk şeklinde...
  2. Saçtan Fiyonk Yapımı (Videolu Anlatım)

Saçtan Fiyonk Yapımı (Videolu Anlatım)

fiyonk yapımı fiyonk saç yapımı saça saçta video saçtan fiyonk, modelleri, saç şekilleri, değişik, video ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Genç Melekler ve Ruhu Hala Genç Kalan Melekler, Bu videoda saçtan fiyonk yapımı anlatılıyor.Saçlarında değişiklik yapmak isteyenler için süper bir seçim..Buyrun..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=-MWqyGtzclQ
  3. saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

Kafes örgü saç modellerine bayılıyorum bende yaptırmak istiyorum ama evde nasıl yapılacağını bilmiyorum. Bunu anlatan bir video var mı teşekkür ediyorum
  4. 2013 saç modası Fiyonk Topuz Modelleri

2013 saç modası Fiyonk Topuz Modelleri

Fiyonk Topuz Modelleri 2012 2013 Yılının Fiyonk Topuz Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, 2012 yılının yarısına geldiğimiz şu günlerde, ünlü modacılar 2013 modası trendlerini şimdiden belirledi bile. Biz de modayı yakından takip eden tüm arkadaşlarımız için, bu sayfamızda 2013 saç modelleri arasında yer alan fiyonk topuz modelleri sunmak istedik. :)
  5. Kılçık Saç Örgüsü Nasıl Yapılıyor Hep Birlikte Öğrenelim

Kılçık Saç Örgüsü Nasıl Yapılıyor Hep Birlikte Öğrenelim

Bu konumuz; kılçık saç örgüsü ve yapılışı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saç örgüsü artık gündelik hayattan çıktı, gece davetlerine kadar geldi dayandı. Artık gayet şık kıyafetler içinde de olsak zarif örgü modellerini barındıran nice saç modelini gecelerde görebiliyoruz. Okul yıllarından itibaren kolaylıkla ve severek uyguladığımız saç örgü modelleri içinde kılçık saç...

Sayfayı Paylaş