gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Fiyonk

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Evlilik anlamına gelir.

Fiyonk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fiyonk Etkisi

Fiyonk Etkisi

Fiyonk Etkisi Fiyonklar bu yaz sezonunda kıyafetleri ve aksesuarları süslemeye devam ediyor Çantalarda, kemerlerde, takılarda, elbiselerde sıklıkla kullanılmaya başlandı Fiyonklu taçlar ve bandanalar bence en gözde modeller arasında Kıyafetlerinizde özellikle aksesuarlarınızda fiyonkları kullanabilirsiniz
  2. Fiyonk modası şimdide saçlarda

Fiyonk modası şimdide saçlarda

2008 yılında kıyafetlerimizde, aksesuarlarımızda, ayakkabı ve çantalarda gördüğümüz fiyonk detayı 2009′da da etkisini gösteriyor. Lady GaGa da bu fiyonk modasını saçlarına taşımış. Saçlarını fiyonk şeklinde toplatan sanatçı sevimli ve güzel bir görüntü elde etmiş. Bu arada tırnağının üzerindeki fiyonk detayı da gözümüzden kaçmadı. Paris Hilton’un Fiyonk şeklinde topuzu: Fiyonk şeklinde...
  3. Fiyonk bantlar

Fiyonk bantlar

Fiyonk olan herşeyi çok seviyorum bantlarda çok hoş durmuş.:)
  4. Fiyonk severlere ciciler

Fiyonk severlere ciciler

fiyonk KIYAFETLERİ SÜSLEYEN AYRINTILAR OBJELER BAZEN CİCİ BİR KIZI BAZEN ASİL BİR HANIMEFENDİYİ FİYON VE KURDELA SİZE NEYİ ANIMSATIYOR BİLEMEM AMA BENDE CİCİ BİR KIZ ŞİRİN BİR İZLENİM UYANDIRIYOR :) BU YÜZDEN MİDİR BİLEMEM BAYILIRIM FİYONKLU KIYAFETLERE İŞTE CİCİLERİMİZ BAKALIM SİZDE BEGENECEK MİSİNİZ...
  5. Fiyonk Detayı

Fiyonk Detayı

moda,fiyonk elbise,fiyonk modası,fiyonk modelleri,moda kadın Baharın yavaş yavaş geldiği;çimlerin yeşerip ağaçların tomurcuklandığı şu günlere bu güzel elbise yakışır diye düşündüm.. Fiyonk detayı süper cici bayıldım ama ayakkabılara bakmayın lütfen,zevkimiz bozulmasın:)

Sayfayı Paylaş