gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fiyonklu nostalji elbiseler 2009 yılının modası oldu

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

elbiseler 2009 nostalji elbiseler nostaljik nostalji elbise modelleri nostaljik elbise modelleri
    genelde eski Türk filmlerinde gördüğümüz fiyonklu elbiseler anlaşılan o ki 2009 damgasını vuracak :):) ben çok severim cici giyinmeyi benim gibi cici ve çekici olmayı tercih edenlerin dolabında yer edinecek fiyonklu elbise modelleri :D:D

fiyonklu elbise modelleri

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. masum melek

masum melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fiyonklu nostalji elbiseler 2009 yılının modası oldu

süper yaa fiyoklu elbiselere bayılıyorum 2008 de dikdiğim bütün elbiseler fiyonkluydu:) emeğine sağlıkk adminim

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fiyonklu nostalji elbiseler 2009 yılının modası oldu

fiyonklu ama cok ama cok kıbar duruolar..emegıne saglık

fiyonklu nostalji elbiseler 2009 yılının modası oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80'li yılların modası 2008-2009 modası oldu :)

80'li yılların modası 2008-2009 modası oldu :)

80 li yılların modası 1980 li yılların modası 80 yıllarda moda yıllar moda 1980
  2. 2009 yılının modası tunikler

2009 yılının modası tunikler

moda tunikler son moda tunikler yeni çocuk tunikleri
  3. Fiyonklu Elbiseler 2009'da da moda

Fiyonklu Elbiseler 2009'da da moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2009 yaz modası maksi elbiseler

2009 yaz modası maksi elbiseler

yaz modası elbiseler Her yaz sezonunun vazgeçilmezi olan ''Maksi'' elbiseler, 2009 yaz modasınada hakim. Bunaltıcı sıcaklarda hem rahat hemde şık kıyafet tercihi olan siz değerli ''Melek''lerimizin beğenisine amadedir. :) 2009 yaz modası ''Maksi'' elbiseler.
  5. Fiyonklu Elbiseler

Fiyonklu Elbiseler

fiyonklu elbiseler fiyonklu kıyafetler bayıldım bu elbıselere çok şık çok güzel gıyenı başka gösterıyor daha şeker daha çocuksu ben favorımı gosterdım ya sızınkı hangısı bu tam benlik

Sayfayı Paylaş