gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Fizik yazılısı

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

melek yazılışı cekicen yazılışı arapça hülya fizik yazılısı arapça melek Bir gün fizik yazılısına gireceğiz..Benim de ilk yazılı notum 10.malum fizikten hiç anlamazdım zaten arkadaşlara dedim ki gelin kopya hazırlayalım yok bunun dersinde olmaz dediler.çünkü adam psikopatın teki kimse kopya çekmeye kalkışamıyo:D:Dben dedim ok siz çekmeyin ben çekicem.ellerime yazdım nasıl bi kafaysa:Dellerimin içi kopya dolu ellerimi açmıyorum ki görmesin diye.hoca kağıtlara dağıtmaya beni çağırmasın mı.hiçte çağırmazdı tesadüfe bak:D:Dellerime kapayarak kağıtları tutuyorum hoca dikkatli dikkatli ellerime bakıyo.neyse anlamadan sınava girdik..hoca arkasını döndüğü an ben ellerime bakıyorum.sınavın ortalarında hoca yanıma geldi.ellerini aç dedi.bende;ne gerek var yaa sınava devam edim diyorum:hhh:hoca ısrar ediyo ellerini aç diye yanımdaki arkadaşımda nasıl korkuyor titriyor:D:Dsonra açtım ellerime bana dediki:seni okuldan attırıcam sen kimsin ki benim dersimde kopya çekiyosun.bende tabi delilik dönemleri gururuma yediremedim bağırarak sınıftan çıktım:D:Dsonra peşimden geldi koridorda kolumdan tutmaz mı?nasıl tırsdım:D:Dya tamam hocam özürdilerim felan dedim ama yok nafile:D:Dbana demesinmi senin kurtuluşun yok okuldan attırıcam seni..arkadaşlar unutur emin ol dediler.ve hoca unuttu galiba beni görünce gayet normal konuşuyordu:D:D:DAma ucuz atlattım

2. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fizik yazılısı
    ucuz yırtmışsın.............

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Galibaa:D:D

4. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

kötü talih :D

5. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim hocalarda unutsa ya böle:D:D

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

yazııık yaa kuzuum sana :)

7. bendeniz55

bendeniz55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nedenSe bu fizik hoCası benm sınıf hoCamı hatırLattı bna.. o d aynn böyL piSkopatn tekii (= ama cidden ucz atLatmıssın yani..

8. blackcherry

blackcherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde böyle bi anım vardı hoca falan kızdıydı bende bağırmıştım hocaya çık sınıftan dedi çıkamdım:Dhalbuki tırsağın tekiyimdir iyi cesaret etmiştim yine:Dnese işte böle:D

9. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ucuz yırtmışsın ama keşke eline yazmasaydın. ben 1 kere kopya cektim hayatımda. fen yazılısında aslında fen ortalamam karneye 92 geliyodu yhani fen dersim süperdi ama nolur nolmaz dedim kopya hazırladım. tam 3 sayfa yazdım şu bildigimiz cizgisiz kagıtlara.sıranın üstüne koydum cekiyorum hocada gördü tabi yanıma geldi' kolay gelsin kader yardım ediyim mi dedi ve sonrada meraq etme aramızda kalıcak deyip gitti' başka hoca olsa yapmazdı sınıf hocamız olduugu için yapıodu.aslında sınıf hocamız din dersine giriyo ama bu sefer fen yazılısını din hocası yapmıştı:D:D siz şimdi diceksiniz kesin 100 aldın die ama kopya cekme heycanından cvp kagıdına kaydırma yapmışım :d 96 alacagıma 76 aldım :D:D

10. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    off cok kötü olmuş :) ben de lisede coğrafya sınavında defteri açmış sıraya yanıma koymuş yazıyodum..aslında hepsi ezberimdeydi ama ezber işte unutmaktan korktugum için garantiye alıodum kendimi.birden bir gümbürtü napıosun sen diye.kafamı bi kaldırdım 1.90lık hocamız..allahım ne korkmuştum hocam vallahi çekmiodum demişim o anki korkuyla..yersen tabii..herkes gülmüştü seni hiç o kadar kırmızı gormemiştik korktuk bayılacaksın diye de dalga geçtiler günlerce

11. asli91

asli91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ucuz yırtmıssın yaa:)

12. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    unutuyolar yaa bi denyoda beni atıodu güya:D

Fizik yazılısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fizik tedavi

fizik tedavi

tükürük çoğalması Ankilozan spondilit Ankilozan spondilit nasıl bir hastalıktır? Ankilozan spondilit, omurga ve leğen kemiğindeki eklemleri tutan, özellikle bel bölgesinde hareket kısıtlılığı yapan, kronik (müzmin) bir romatizmal hastalıktır. Omurganın hareketini sağlayan eklem ve bağlarda gelişen iltihap sonucunda, eklem ya da kemikler hareketlerini yitirecek şekilde birbirleri ile...
  2. İngilizce Yazılısı

İngilizce Yazılısı

isviçre ingilizce yazılışı isviçre yazılışı almanya ingilizce ispanya almanyanın Bir alkışı ingilizce sınavında 'Nice ........' şeklindeki boşluğu 'Nice mutlu yıllara!' şeklinde dolduran, dahi mi aptal mı olduğunu henüz anlayamadığımız öğrencimize istiyorum :D:D
  3. Fizikte Esir Hipoaaai

Fizikte Esir Hipoaaai

ESİR HİPOaaaİ İnsanoğlu varolduğundan bu yana içinde yaşadığı doğaya hayrandır. Doğanın kusursuz işleyişi insanda merak uyandırır. Meraklı gözlerle etrafını seyreder ve çevresinde olup bitenleri anlamaya çalışır. Hele başını .şöyle bir kaldırdığında, gündüzleri gökyüzünün o büyüleyici maviliği, geceleri karanlığı aydınlatan gökteki esrarengiz cisimlerin o güzelim duruşları insanı her...
  4. Fiziki Alerji

Fiziki Alerji

Alerji çeşitlerini tanımaya başlayalım. Fizikî alerji nedir ?Sıcak, soğuk, ışın veya mekanik iritasyonla meydana gelen anor­mal bir haldir.Fizikî alerjinin belirtileri nelerdir ? Fizikî alerjinin iki tür tepkisi vardır: Temas tepkileri ve refleks tep. kileri. Temas tepkisi fizikî etken ile temasta ve yerde ileri gelir. Meselâ soğukla temas eden vücut kısımlarında meydana gelen...
  5. YGS Fizik Konuları 2012

YGS Fizik Konuları 2012

2012 YGS Fizik Konuları Dağılımı YGS Fizik Konuları 2012 YGS fizik konularının dağılımı hakkında bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve misafirlerimiz, sizler için 2012 YGS Fizik konu dağılımı hakkında bilgiler araştırdık ve sizinle paylaşıyoruz Melek'ler! 2012 YGS Fizik Konuları Dağılımı Yeni Müfredata göre aşağıda listelenmiştir; YGS FİZİK KONULARI 1-)Fiziğin Doğası...

Sayfayı Paylaş