Fizik yazılısı

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Fizik yazılısı
melek yazılışı cekicen yazılışı arapça hülya fizik yazılısı arapça melek
Bir gün fizik yazılısına gireceğiz..Benim de ilk yazılı notum 10.malum fizikten hiç anlamazdım zaten arkadaşlara dedim ki gelin kopya hazırlayalım yok bunun dersinde olmaz dediler.çünkü adam psikopatın teki kimse kopya çekmeye kalkışamıyo:D:Dben dedim ok siz çekmeyin ben çekicem.ellerime yazdım nasıl bi kafaysa:Dellerimin içi kopya dolu ellerimi açmıyorum ki görmesin diye.hoca kağıtlara dağıtmaya beni çağırmasın mı.hiçte çağırmazdı tesadüfe bak:D:Dellerime kapayarak kağıtları tutuyorum hoca dikkatli dikkatli ellerime bakıyo.neyse anlamadan sınava girdik..hoca arkasını döndüğü an ben ellerime bakıyorum.sınavın ortalarında hoca yanıma geldi.ellerini aç dedi.bende;ne gerek var yaa sınava devam edim diyorum:hhh:hoca ısrar ediyo ellerini aç diye yanımdaki arkadaşımda nasıl korkuyor titriyor:D:Dsonra açtım ellerime bana dediki:seni okuldan attırıcam sen kimsin ki benim dersimde kopya çekiyosun.bende tabi delilik dönemleri gururuma yediremedim bağırarak sınıftan çıktım:D:Dsonra peşimden geldi koridorda kolumdan tutmaz mı?nasıl tırsdım:D:Dya tamam hocam özürdilerim felan dedim ama yok nafile:D:Dbana demesinmi senin kurtuluşun yok okuldan attırıcam seni..arkadaşlar unutur emin ol dediler.ve hoca unuttu galiba beni görünce gayet normal konuşuyordu:D:D:DAma ucuz atlattım

benimde böyle bi anım vardı hoca falan kızdıydı bende bağırmıştım hocaya çık sınıftan dedi çıkamdım:Dhalbuki tırsağın tekiyimdir iyi cesaret etmiştim yine:Dnese işte böle:D

ucuz yırtmışsın ama keşke eline yazmasaydın. ben 1 kere kopya cektim hayatımda. fen yazılısında aslında fen ortalamam karneye 92 geliyodu yhani fen dersim süperdi ama nolur nolmaz dedim kopya hazırladım. tam 3 sayfa yazdım şu bildigimiz cizgisiz kagıtlara.sıranın üstüne koydum cekiyorum hocada gördü tabi yanıma geldi' kolay gelsin kader yardım ediyim mi dedi ve sonrada meraq etme aramızda kalıcak deyip gitti' başka hoca olsa yapmazdı sınıf hocamız olduugu için yapıodu.aslında sınıf hocamız din dersine giriyo ama bu sefer fen yazılısını din hocası yapmıştı:D:D siz şimdi diceksiniz kesin 100 aldın die ama kopya cekme heycanından cvp kagıdına kaydırma yapmışım :d 96 alacagıma 76 aldım :D:D

off cok kötü olmuş :) ben de lisede coğrafya sınavında defteri açmış sıraya yanıma koymuş yazıyodum..aslında hepsi ezberimdeydi ama ezber işte unutmaktan korktugum için garantiye alıodum kendimi.birden bir gümbürtü napıosun sen diye.kafamı bi kaldırdım 1.90lık hocamız..allahım ne korkmuştum hocam vallahi çekmiodum demişim o anki korkuyla..yersen tabii..herkes gülmüştü seni hiç o kadar kırmızı gormemiştik korktuk bayılacaksın diye de dalga geçtiler günlerce

Geri