gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Fizikçi..

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir fizikçi görmek, hala geçmişten kopamadığınızın işaretidir. Vaktinizi ve hayatınızı boşa harcamamak için geçmişte yaşamaktan vazgeçmelisiniz.

Fizikçi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Fizikçinin aşk mektubu

Bir Fizikçinin aşk mektubu

bende bir fizikçi olarak bunu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum :zuha: FOTON TANEM Soygaz gibi saf, kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim. Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin. Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor. Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum. Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm. Merkezcil...
  2. Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

MÜJDE AR, FİZİK OKUMAYA NİYETLENMİŞKEN ARTİST OLDUĞUNU VE BUNDAN PEK DE MEMNUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ. NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programında şöhret olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, şöhretin üzerine yapıştığını ve istediği gibi bir hayat yaşayamadığını söyledi. Ünlü bir insan olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, 'Ben fizikçi olacaktım, artist oldum, yani ne alaka'...
  3. Türk fizikçi Einstein'ın 'Genel Görecelik Kuramı'nı çürüttü

Türk fizikçi Einstein'ın 'Genel Görecelik Kuramı'nı çürüttü

Prof. Yarman'ın, Einstein'ın 'Genel Görecelik Kuramı'nı çürüten teorisinin kanıtlandığı iddia edildi. Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga Yarman'ın, Einstein'ın ''Genel Görecelik Kuramı''nı çürüten yeni teorisinin deney yoluyla kanıtlandığı iddia edildi. Okan Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamada, nükleer bilimler konusunda uzman Prof. Dr. Yarman'ın, uzun süredir üzerinde...
  4. Fizikçinin Aşk Mektubu

Fizikçinin Aşk Mektubu

Her kes aşk mektupu yazamaz bence ama bu fizikci bu işi iyi başarmış...:D FOTON TANEM Soygaz gibi saf kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim. Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin. Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor. Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum. Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm. Merkezcil kuvvetin...

Sayfayı Paylaş