gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Fizikçinin Aşk Mektubu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Her kes aşk mektupu yazamaz bence ama bu fizikci bu işi iyi başarmış...:D FOTON TANEM
    Soygaz gibi saf kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim.
    Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin.
    Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor.
    Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum.
    Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm.
    Merkezcil kuvvetin etkisiyle etrafında dairesel bir yörünge çiziyorum.
    Gözlerin siyah cisim gibi ışımakta saçların rüzgarda dağınımlı bir ortam gibi davranmakta.
    İnce yapı sabiti kadar zarifsin sevgilim.
    Aynı fazda beyin dalgaları yayınlıyoruz ve bu dalgalar üst üste gelerek süper position yapmakta.
    Seninle birlikte vektör uzayını seyrederken beni kara delik gibi kendine çekiyorsun ve seni bir vakum pompası gibi öpmek istiyorum.
    Sen de benim Kiss Me! türevimi al.
    Sana aşkımı fotonla yolladım fotonumu soğurdun karşılığını emisyon olarak bekliyorum.
    Sensiz geçen her an yarı ömrümü kısaltıyor.
    Beraber optik yolda yürürken elinden tutmak ve dipol etkileşmesi yapmak istiyorum.
    Bana ne zaman ihtiyacın olursa ışık hızıyla sana geleceğim.
    Ek te sunduğum halkasal cisimle sana kovalent bağ kurmayı teklif ediyorum.
    Cevabını mezonlara yükleyip ışık hızıyla yolla.
    Olumsuz cevabın beni Wien köprüsünden atmaya sevk edecektir.

Fizikçinin Aşk Mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fizikçi..

Fizikçi..

Rüyada bir fizikçi görmek, hala geçmişten kopamadığınızın işaretidir. Vaktinizi ve hayatınızı boşa harcamamak için geçmişte yaşamaktan vazgeçmelisiniz.
  2. Aşk mektubu

Aşk mektubu

Rüyanizda bir sevgiliye ask mektubu yazmak, sevineceginize delalet eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isarettir. Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus oldugunu görmek hafif bir hastaliga tutulacagina ve kisa zamanda iyilesecegine delalet eder....
  3. Bir Fizikçinin aşk mektubu

Bir Fizikçinin aşk mektubu

bende bir fizikçi olarak bunu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum :zuha: FOTON TANEM Soygaz gibi saf, kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim. Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin. Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor. Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum. Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm. Merkezcil...
  4. aşk mektubu

aşk mektubu

:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  5. Hackerdan AŞK mektubu...

Hackerdan AŞK mektubu...

Meleklerim herkezin aşkı olurda hackerlerin olmazmı ?? Tabik olur meleklerim.. İişte Bir hackerin aşk mektubu... Hackerin Aşk Mektubu Ancak Bu kadar Olur .... ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artik beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum. Senin megahertz’in beni de ateşliyor....

Sayfayı Paylaş