gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Flaş! Facebook Whatsapp'ı Satın Aldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook haberleri, whatsapp haberleri, facebook whatsapp
    Sevgili melekler, sosyal medya flaş bir haberle çalkalandı. Popüler sosyal medya platformu Facebook, anlık mesajlaşma hizmeti WhatsApp'i satın aldı. Facebook, WhatsApp için tam 16 Milyar Dolar ödeme yaptı. İşte haberin detayları!

face.jpeg

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hoppalaaaaa :S hersey Facebook olacak bu gidisle :S

Flaş! Facebook Whatsapp'ı Satın Aldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sat kendini al işi!

Sat kendini al işi!

Çok istediğiniz bir işe neden sizi değil de Ayşe’yi aldılar? Aynı ürünü neden Ali’den değil de Veli’den aldığınız zamanları hatırlayın! Neden başkalarından değil de sizden alsın müşteri? Farkınız ne? Belki de hiçbir farkınız yok hatta daha iyi bile olabilirsiniz. Sizin bilgi, beceri ve yeteneklerinizden daha azına sahip olan insanların, daha iyi fırsatlar kazanıp daha başarılı sonuçlar elde...
  2. alim-satim

alim-satim

mal satma duası KAZANCA TEŞVİK 6618 - Mikdam İbnu Ma'dikerb ez-Zübeydi radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Kişi elinin emeğiyle kazandığından daha temiz bir kazanç elde etmemiştir. Kişinin nefsine, ailesine, çocuğuna ve hizmetçisine harcadığı sadakadır." 6619 - İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu...
  3. iMKB'de Alım Satım Sistemi

iMKB'de Alım Satım Sistemi

Alım-Satım Sistemi İMKB Hisse Senetleri Piyasası’nda, 3 Aralık 1993 tarihinde kısmen uygulanmasına başlanılan Elektronik Alım-Satım Sistemi (Sistem), 21 Kasım 1994 tarihinde tamamlanmış ve tüm hisse senetleri elektronik ortamda işlem görmeye başlamıştır. Sistem, Borsa Üyelerinin hisse senetleri, borsa yatırım fonu katılım belgeleri ve rüçhan hakkı kuponlarında alım-satım yapmalarına...
  4. Emrah Twitter'ın Hisselerinden Satın Aldı!

Emrah Twitter'ın Hisselerinden Satın Aldı!

emrah haberleri, emrah twitter, emrah twitter hisseleri Sevgili melekler, Twitter'ın hisselerini halka arz etmesiyle birlikte geçtiğimiz hafta İspanya'ya giden şarkıcı Emrak hatırı sayılır bir miktar twitter hissesi satın aldı. Haber7'nin verdiği bilgiye göre Emrak tam 5 milyon dolarlık twitter hissesi satın aldı. İşte haberin detayları... 100'e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin edilen...

Sayfayı Paylaş