gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!! 2 günde 3 kilo verin

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2 gün gibi çok kısa bir zamanda tamı tamıda 3 kilo vermek istemezmisiniz? bende soru sordum dimi kim istemezki :D:D aklına şaşarım istemeyenin :laugh: işte buyrun meleklerim 2 günde 3 kilo vermenin yolları :):)

Amaç: 2 günde ortalama 2-3 kilo vermek Günlük kalori: 700 Kalori Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır. Uygulanan diyet programı arasında ve yalnızca 2 gün boyunca yapılabilir. Sık uygulanmamalıdır, tekrarlanması halinde metabolizma hızı azalacak ve kilo verme duracaktır.

Bu diyetin günlük menüleri: 1.GÜN Sabah : Meyve veya meyve suyu Öğle : 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt İkindi : 1 meyve Akşam : 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek Gece : 1 meyve 2.

GÜN Sabah : Meyve veya meyve suyu Öğle : 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt İkindi : 1 meyve Akşam : 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek Gece : 1 meyve Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır.

FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!! 2 günde 3 kilo verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! Polis adayları Dikkat! Başvurular başladı

FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! Polis adayları Dikkat! Başvurular başladı

Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerine (POMEM) 8 bin 500 öğrenci alınacak. Emniyetten yapılan yazılı açıklamaya göre, 2008-2009 yıllarında düzenlenecek 6. ve 7. dönem ''Polis Meslek Eğitimleri''ne, 2007 ve 2008 yılları Kamu Personel Seçme Sınavının birinden (KPSSP3) puan türünden 65 ve üzeri puan alanlar başvurabilecek. Adayların en az dört yıllık yüksek...
  2. Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti

Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti

Evet sevgili M.M. halkı azönce aldığım duyumlarıma göre *MEÇHUL*kodadlı modumuz işkenceden hoşlandığını ruhunun buna ihtiyacı olduğunu sonunda itiraf etti ve şunları ekledi: "işkence olmazsa ben yaşayamam son yaptığım işkence ise çok zevkliydi iğneyi aldım ateşte iyice kızdırdım ve sonra bununla kulağımı deldim harika bir duyguydu fakat şimdi acısı dindi ve ben bunu tazelemek istiyorum...
  3. Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

ünlülerin tacizi ünlü tacizleri ünlüler tacize uğradı Haberi okuyunca şaşırabilirsiniz ben çok şaşırdım :) TACİZ EDİLDİ!.. FATMAGÜL’ÜN ENGİN’İ KIZ ARKADAŞLARIYLA GİTTİĞİ MEKANDA KİMLER TARAFINDAN TACİZ EDİLDİ? 'Fatmagül'e tecavüz eden dört gençten birini oynayan Engin Öztürk, kız arkadaşlarıyla 'Eelence' adlı mekanda görüntülendi. Öztürk, genç kızların yakın markajındaydı. Mekana...
  4. Flaş flaş flaş Asenaşulenin temizlik kurbanları!!!!

Flaş flaş flaş Asenaşulenin temizlik kurbanları!!!!

Sitemiz üyelerinden Asenasule nickli meleğin içindeki canava ortaya çıktı FLAŞ! Asenasule oğlunu astronot yaparak hangi emellerine alet edecekti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az sonra!!!!!!!!!!!

Sayfayı Paylaş