gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Flaş Flaş Flaşşşş Bomba gibi bir aşk dedikodusu kaçırmayın

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Ebru Gündeş ile Osmantan Erkır'ın aşk yaşadığı iddiası ortalığı karıştırdı.

Ebru Gündeş ile Popstar Alaturka yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır’ın aşk yaşadığı dedikoduları magazin dünyasına bomba gibi düştü Sanatçı Ebru Gündeş ile Popstar Alaturka yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır’ın aşk yaşadığı dedikoduları magazin dünyasına bomba gibi düştü. Popstar Alaturka’da jüri üyeliği yapan Gündeş ile Erkır’ın 24 Eylül Pazartesi gecesi ayrı uçaklarla Londra’ya gittiği ve Grand Theatre’da Shikago Müzikali’ni el ele izlediği de dedikodular arasında. Yakın çevreleri Gündeş ve Erkır’ın aşklarını şimdilik gizli yaşamayı tercih ettiklerini ancak bir süre sonra nikah masasına oturacaklarını da belirtiyor.

Flaş Flaş Flaşşşş Bomba gibi bir aşk dedikodusu kaçırmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti

Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti

Evet sevgili M.M. halkı azönce aldığım duyumlarıma göre *MEÇHUL*kodadlı modumuz işkenceden hoşlandığını ruhunun buna ihtiyacı olduğunu sonunda itiraf etti ve şunları ekledi: "işkence olmazsa ben yaşayamam son yaptığım işkence ise çok zevkliydi iğneyi aldım ateşte iyice kızdırdım ve sonra bununla kulağımı deldim harika bir duyguydu fakat şimdi acısı dindi ve ben bunu tazelemek istiyorum...
  2. Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

ünlülerin tacizi ünlü tacizleri ünlüler tacize uğradı Haberi okuyunca şaşırabilirsiniz ben çok şaşırdım :) TACİZ EDİLDİ!.. FATMAGÜL’ÜN ENGİN’İ KIZ ARKADAŞLARIYLA GİTTİĞİ MEKANDA KİMLER TARAFINDAN TACİZ EDİLDİ? 'Fatmagül'e tecavüz eden dört gençten birini oynayan Engin Öztürk, kız arkadaşlarıyla 'Eelence' adlı mekanda görüntülendi. Öztürk, genç kızların yakın markajındaydı. Mekana...
  3. Sürpriz Bir Aşk Dedikodusu Daha!!

Sürpriz Bir Aşk Dedikodusu Daha!!

necati şaşmaz, nur fettahoğlu, aşkı, birlikteler mi, dedikodu, twitter, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sürpriz aşk haberleri birer ikişer gelmeye devam ediyor. Sırada ki dedikodu ekranların Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran Sultanı Nur Fettahoğlu arasında birşeyler olduğu yönünde! Kısa süre önce eşinden boşanan Nur...
  4. Flaş flaş flaş Asenaşulenin temizlik kurbanları!!!!

Flaş flaş flaş Asenaşulenin temizlik kurbanları!!!!

Sitemiz üyelerinden Asenasule nickli meleğin içindeki canava ortaya çıktı FLAŞ! Asenasule oğlunu astronot yaparak hangi emellerine alet edecekti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az sonra!!!!!!!!!!!

Sayfayı Paylaş