gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Flaş Haber ! Petek Dinçöz Nihat Doğan'ı Evlendiriyor !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan petek dinçöz nihat doğan haberleri petek dinçöz haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Flaş haber ! Nihat Doğan evleniyor melekler ! Petek Dinçöz Nihat Doğan için kolları sıvadı . Canlı yayında Nihat Doğan'ı evlendirmeye karar veren Petek Dinçöz işbaşında melekler. :) Survivor yarışmasında ki performansının ardından İzzet Yıldızhan'la magazin gündemine manşet olan Nihat Doğan bu kez izdivaç teklifleriyle gündemde melekler :D:D Haberin detayları şöyle;

Geçtiğimiz hafta "Arım Balım Peteğim"e konuk olan Nihat Doğan, annesiyle tek kavga ettiği konunun evlilik olduğunu söyledi.

Evlenmeyi düşündüğünü söyleyen Nihat Doğan evleneceği kızın güzel bakmasının yeterli olduğunu söylemişti.

Ardından Petek Dinçöz, ünlü türkücünün bir kaç taliplisini yayına bağlamıştı.

Bugünkü programda Petek Dinçöz, şu ana dek 50 taliplisi olan Nihat Doğan'ı gelin adaylarıyla bir araya getireceğini söyledi.

Ne diyelim, Allah hayırlı kısmetler versin :D:D

Flaş Haber ! Petek Dinçöz Nihat Doğan'ı Evlendiriyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Petek Dinçöz - Bende Kaldı

Bende kaldı gidince, Birşey koptu içimde. Gözlerinle süzünce Sözler kaldı dilimde. Dilde yandı,bende yandı..! Çık gel yolu biliyorsun. Sen çok ayıp ediyorsun. Seni unutamıyorum, Biliyor musun? Hep yalan söyleyince, Bu günler oldu dünler. Anladım dönmeyince Sende kaldı, bende kaldı, dünde saklı o günler. Sen yalandan sevince, Ayrılmak düştü bize. Ağladım dönmeyince Evde kaldı, yerde kaldı,...
  2. Petek Dinçöz - Allahın Belası

Petek Dinçöz - Allahın Belası

Yine tatil havası Aşkın tam sırası Bu kez bulacağım Seni allahın belası Hayallerim vardı Yazmadığım kalmadı Yeter artık nerdesin Seni allahın belası Kadehim sana kalkar Olmasan da yanımda Bulacağım güzelim Seni elbet sonunda Sevgiye çok susadım Için için ağladım Bu kez bulacağım Seni allahın belası Sımsıcaktır kalbim Seni arar gözlerim Yeter artık nerdesin Seni allahın belası Kadehim...
  3. Petek dinçöz resimleri

Petek dinçöz resimleri

petek dinçöz eski hali petek dinçöz resimleri dincoz
  4. Petek Dinçöz hayatı

Petek Dinçöz hayatı

petek dinçöz biyografi petek dinçöz hayatı kimdir dinçözün hayatı petek dinçöz hayatı, kimdir, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri Mankenlikten, şarkıcılığa ve sunuculuğa - oyunculuğa transfer olan ekranların güzel ve başarılı isimlerinden Petek Dinçöz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Petek Dinçöz Aşkın Tam Sırası albüm kapağı...

Sayfayı Paylaş