gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Flaş...KPSS' de kısmi iptal !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Off bu haber ilaç gibi geldi :)
    KPSS'de kısmı iptal, KPSS eğitim bilimleri sınavı iptal edildi

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Eğitim Bilimleri Bölümü iptal edildi. Sınavın eğitim bilimleri bölümünün tekrar yapılacağı açıklandı.
    Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), KPSS'de Eğitim Bilimleri bölümünü iptal ettiğini açıkladı. Merkezin konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ohh ne güzell balım ya orta ögretim lisans hakkında ne biliyorsun beni azz bilgilendir daa tatlım...

Flaş...KPSS' de kısmi iptal ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kpss-b de yaş sınırı kalktı

Kpss-b de yaş sınırı kalktı

memur alımı yaş sınırı memur yaş sınırı memurluk yaşı olma devlet memurluğunda kaçtır Söz konusu bu yönetmeliğe 04/03/2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan değişiklikle iki madde eklenmiştir. Değişiklikler şu şekildedir: Değişilikle yönetmeliğe eklenen madde şu şekildedir: "EKMADDE 3 – Kamu kurum ve kuruluşları, kanunlarda ya da kanunların bu konuya dair düzenleme yetkisi öngördüğü tüzük...
  2. KPSS de ders çalışma teknikleri..

KPSS de ders çalışma teknikleri..

kpss çalışma teknikleri kpss çalışma programı ders programı kazanmak için kazanmak için ne yapmalı evet arkadaşlar 2009 kpss ye az bi zaman kaldı.. kpss diğerleirne göre daha farklı bi sınavdır ve ayrı bir teknik ister..buyrun size yapmanızgerekenlerden bir kaçı.. KPSS test tekniğine dayalı sınavdır. Bu sınavlarda başarılı olmak test çözme becerisi kazanmayı gerektirir. Çünkü bu sınava...
  3. Kpss de bilgileri ösym görevlileri verdi.

Kpss de bilgileri ösym görevlileri verdi.

Bakın şu işe herşey boşuna mıydı yani .. madem bilgileri verdin onca tantana neden di? ‘Bilgileri ÖSYM görevlileri verdi’ KPSS’de soruların çalınması ve kopya çekildiği iddiaları üzerine el konulan kurum bilgisayarlarında yapılan incelemelerde, ÖSYM görevlilerinin sınav bilgilerini başkalarıyla paylaştıkları tespit edildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca, KPSS’de soruların çalınması...
  4. KISMİ ÖDEME ve İTİRAZIN İPTALİ DAVASI

KISMİ ÖDEME ve İTİRAZIN İPTALİ DAVASI

İtirazın iptali davası, yargılama usulü bakımından genel hükümlere tabi olduğundan (İİK.m.67/1); alacaklı, alacağının varlığını Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanununa göre caiz olan her türlü delil ile ispat edebilir. Burada borçlu, ödeme emrine itiraz ederken bildirmiş olup olmamasına bakılmaksızın, bütün itiraz sebeplerini ileri sürebileceğinden; mahkemenin, borcun sonradan ödendiği itirazını...
  5. Kpss 'de Korkunç Şüphe....

Kpss 'de Korkunç Şüphe....

Kpss Korkunç Şüphe Kpssde Şike İşte Kpss de bu sene de olanlar oldu...Binlerce adayın parasıyla alın teri dökerek girdiği sınavda yine şaibeler dönüyor..Ne demek oluyor bütün bunlar...Haklarımız yeniyor hepsinden hakkımı öbür dünyada alacağım bu dünyada alamasam da....Resimlerle yorumu size bırakıyorum.... Son KPSS sınavında da soruların sızdırıldığı iddiası milyonlarca öğrencinin...

Sayfayı Paylaş