gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Flaş ! Şirince 'nin Mayası Tutmadı !

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; şirincenin mayası tutmadı, şirince kıyamet senaryoları hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, hepimize büyük geçmiş olsun mu diyeyim, tüh yazık oldu inananlar morardı mı diyeyim, eyvah Şirince beklediği kalabalığı bulamadı, vurgunu yapamadı mı diyeyim, yığın masrafla Şirinceye gidenler sükut-u hayale uğradı mı diyeyim, gazeteciler eli boş döndü vah vah mı diyeyim bilemedim :D:D Gördüğünüz üzere Nasadan canlı yayını da izlediyseniz Marduk falan gelip dünyaya çarpmadı. Yani MAYA TAKVİMİ 21 ARALIK KIYAMET SENARYOSU FOS ÇIKTI !. ŞİRİNCENİN MAYASI TUTMADI :D:D

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

mayasını az koymuslar bu ıste bır hata var baska bı gun bulsalardı tutmadı malesef hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Flaş ! Şirince 'nin Mayası Tutmadı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuttu - Tutmadı

Tuttu - Tutmadı

Hadi kızlar alttaki için söyleyin birşeyler. Bakalım tutacak mı? Başlıyorum ben... Alttaki bugün hiç iş yapmamış...
  2. Peynir mayası

Peynir mayası

Ibadet ve taatla. zühdü takva ve mal ile tabir edilmistir
  3. Ünlülerin Mayasız Diyeti

Ünlülerin Mayasız Diyeti

mayasız diyeti mayasız diyet çavdar ekmeği ekmek tarifi mayasiz cavdar ekmegi Kızlar ünlülerin yeni rejim trendi mayasız diyetmiş...Buyrun bakalım nasılmış bu diyet:diyet: Son zamanlarda iş ve hayat stresi üzerimizde o kadar çok baskı yapıyorki, tüm bunlardan kaçmak ve mutlu olmak için yemek yiyoruz. Gereksiz o kadar çok şey tüketiyoruz ki. Şunu denemenizi ya da yazmanızı tavsiye...
  4. Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

ünlülerin tacizi ünlü tacizleri ünlüler tacize uğradı Haberi okuyunca şaşırabilirsiniz ben çok şaşırdım :) TACİZ EDİLDİ!.. FATMAGÜL’ÜN ENGİN’İ KIZ ARKADAŞLARIYLA GİTTİĞİ MEKANDA KİMLER TARAFINDAN TACİZ EDİLDİ? 'Fatmagül'e tecavüz eden dört gençten birini oynayan Engin Öztürk, kız arkadaşlarıyla 'Eelence' adlı mekanda görüntülendi. Öztürk, genç kızların yakın markajındaydı. Mekana...
  5. Bira mayası

Bira mayası

bira mayası bira mayası nerede satılır nerede bulunur mayasını nerde bulabilirim bira mayası, nedir, faydaları, nerede satılır, maskesi, deneyi, tableti, hapı Oldukça faydalı oaln bira mayasının günümüzde tablet hapalrıda satılmaktadır. Bira mayasının cilde oldukça faydalı olduğunu biliyorum ben, peki ya sizler biliyor musunuz Melek'ler? O halde buyrun:) Dogadan armagan saglik iksiri...

Sayfayı Paylaş