gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Flaş! Yağmur Atacan Silahlı Saldırıya Uğradı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yağmur atacan, pınar altuğ yağmur atacan, yağmur atacan haberleri

Sevgili melekler, Pınar Altuğ'un eşi oyuncu Yağmur ATacan dün akşam üstü silahlı saldırıya uğradı. Dün akşam saatlerinde Etiler Ülgen sokakta aracına binen Atacan'a seyir halindeki bir araçtan ateş açıldı. Yağmur Atacan’ın sahip olduğu araç kurşun sonrasında maddi hasar aldı. Mahalle sakinleri olayın şokunu atlatamasa da tedirgin ve huzursuz oldukları ifade edildi. Olay yerinden alınan son bilgilere göre Pınar Altuğ’un kocası Yağmur Atacan’ın sağlık durumu iyi olduğu belirtildi.

yağmur-atacana-saldırı.jpg

Flaş! Yağmur Atacan Silahlı Saldırıya Uğradı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. teravih namazına giderken silahlı saldırıya uğradı

teravih namazına giderken silahlı saldırıya uğradı

Iğdır'ın Aralık ilçesinde teravih namazına giderken silahlı saldırıyı uğrayan bir kişi öldü, kızı yaralandı. Iğdır'ın Aralık ilçesinde teravih namazına giderken silahlı saldırıyı uğrayan bir kişi öldü, kızı yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Aralık ilçesi Karşıyaka Mahallesi'nde oturan Ramazan E, imam nikahlı karısının evi terk etmesi üzerine yardım istediği karısının akrabası Ümit Niga (50)...
  2. Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

ünlülerin tacizi ünlü tacizleri ünlüler tacize uğradı Haberi okuyunca şaşırabilirsiniz ben çok şaşırdım :) TACİZ EDİLDİ!.. FATMAGÜL’ÜN ENGİN’İ KIZ ARKADAŞLARIYLA GİTTİĞİ MEKANDA KİMLER TARAFINDAN TACİZ EDİLDİ? 'Fatmagül'e tecavüz eden dört gençten birini oynayan Engin Öztürk, kız arkadaşlarıyla 'Eelence' adlı mekanda görüntülendi. Öztürk, genç kızların yakın markajındaydı. Mekana...
  3. Aref Ghafouri Saldırıya Uğradı!

Aref Ghafouri Saldırıya Uğradı!

aref ghafouri, yetenek sizsiniz aref, aref ghafouri haberleri Sevgili melekler, Yetenek Sizsiniz yarışmasında yaptığı illüzyon gösterileriyle dikkat çeken ve takdir toplayan İranlı Aref Ghafouri saldırıya uğradı. Ailesinin oturduğu evde üst kat komşusuyla kavga eden Ghafouri'ye saldıran komşuyu, polis vurarak etkisiz hale getirebildi. İşte detaylar... Çevre sakinlerinin iddiasına göre...
  4. Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

brad pitt, brad pitt haberleri, brad pitt angelina jolie Sevgili melekler, nişanlısı Angelina Jolie’nin son filmi “Maleficient”in Los Angeles’taki galasına katılan Brad Pitt saldırıya uğradı. Görgü tanıklarının anlattığına göre, izleyiciler için ayrılan alandan kırmızı halıya atlayan bir kişi Brad Pitt’e dokunduğu anda korumalar tarafından etkisiz hale getirildi. Hollywood’daki El Capitan...
  5. Sesi Çok Güzel Yarışmacısı Mutlu Kaya Silahlı Saldırıya Uğradı

Sesi Çok Güzel Yarışmacısı Mutlu Kaya Silahlı Saldırıya Uğradı

SİBEL CAN DİYARBAKIR’DA BULMUŞTU Sibel Can, yarışma için keşfettiği 19 yaşındaki genç kızı Diyarbakır’dan İstanbul’a getirmişti. Sibel Can çalıştığı okulun kantininde ziyaret etmiş, genç kızın annesine “Artık kızınız bana ait. O gerçekten büyük bir yetenek. Mutlu’yu İlk dinlediğimde ’işte budur’ dedirten bir ses ile karşılaştım. Ona sahip çıkarak elimden gelen tüm desteği...

Sayfayı Paylaş