gebe
  1. zuzu44

zuzu44 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    18

Flash Flash Flash İstanbul Melekleri Buluşuyorrr:)

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında zuzu44 tarafından paylaşıldı.

istanbuldaki biz melekler buluşmaya karar verdik....Ne zaman mı işte ona henüz karar veremedik en müsait zamanda meleklerle kararlaştırıp buluşucaz ve güzel arkadaşlıklar kurucaz ALLAH'ın izniyle... Evetttttt kimler katılıcak buluşmaya bi göreyim bakayım ona göre listemi hazırlıcam....

2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    tabıkı ben zuzu katılmazmıy en yakın tarıhte buluşma beklıyorum ıstabbullu melekler haydıı bulusalım tanısalım ....:)

zuzu44 bunu beğendi.
  3. zuzu44

zuzu44 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    18
  4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    yok zuzum baksana

zuzu44 bunu beğendi.
  5. zuzu44

zuzu44 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    18
    olmadı biz ikimiz görüşürüz komşum:)

Flash Flash Flash İstanbul Melekleri Buluşuyorrr:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otel Flash

Otel Flash

Otel Bilgileri: 2 Yıldızlı Otel Flash Dağ ve deniz manzarasına sahip Otel Şehir merkezinde Denize 150 m mesafede yer almakta olan Otel'in 3 suit odası, 31 toplam odası, toplam 52 yatak kapasitesi sahiptir. Oda deteyları Cine 5, Digiturk, Duş, Star digital, Telefon, Balkon, Televizyon, Uydu tv. Flash Otel detayları Çamaşırhane, Kuru temizleme, Resepsiyonda kasa, Market, 24 Saat oda servisi,...
  2. Flash Yapmak

Flash Yapmak

yazılı flash yapma 3.6.x ve 3.5.x Blinking Text (BBcode) ..yazılar Flash yapar ... Kaynak: vBulletin Kurulum: Yeni bbcode eklemeyi açalım Başlık: Blinking Text (Flash yazı) Tag: blink Replacement / Yer Değiştirme: {param} Örnek: Bu yazıyı Flash yapar Kayıt edin .... , , , tagları eklense yazı karakterini, boyutunu, kalınlığını, rengini, değiştirme olasıdır...
  3. Flash Hadise

Flash Hadise

gündemde patlama yapan Hadise bu kezde Düm Tek Tek şarkısına çekilen klip ile eleştri oklarına hedef oldu..... AYKUT IŞIKLAR'DAN HADİSE! BUGÜN GAZETESİ YAZARI AYKUT IŞIKLAR, EUROVISION TEMSİLCİSİ HADİSE'YLE İLGİLİ ZEHİR ZEMBEREK BİR YAZI KALEME ALDI! İŞTE IŞIKLAR'IN O YAZISI: 'TRT şayet internet sitelerinde dolaşan 'Düm Tek Tek' klibini beğenmemişse, çok iyi yapmış. Buna karar veren...
  4. flash flash  orkide'nin düğün fotoğrafı elimde

flash flash orkide'nin düğün fotoğrafı elimde

Mekanımızın tatlı meleği orkide'nin düğün fotosunu çok sevdiği kayınvalidesi ibibik hanımdan rica ettim.Sağolsun beni çok sever kaynanası:dil: hemen yolladı.Ben de sizlerle paylaşıyorum meleklerim... Orkide ve ormantik eşine bir ömür boyu mutluluklar dilerim...Kaynana ibibik hanıma da hürmetler:)
  5. Şok Şok Şok Flash Flash Flash asprin mağduru melek kimm...

Şok Şok Şok Flash Flash Flash asprin mağduru melek kimm...

ŞOK ŞOK ŞOK ....Temizlik malzemesi Asprini ağrı kesici ilaç sanıp içen melek kimmmmmmmm.... FLASH FLASH FLAS içtiği asprinle kendinden geçip kendini uzaylıların kaçırdığını ve bütün uzakdaki ufoları temizletildiğini , göktaşlrını asprinle zorla sildirildiğini idda eden melek kimmmmm......... ŞOK ŞOK ŞOK uzaylı gören masum köylü kimmmmm Buzdolabından ince çorap çıkan melek kimmmmm dolapta...

Sayfayı Paylaş